• ۰۹ / اسفند ۱۳۹۹ / ۸:۴۲
  • شناسه خبر : 46518

تغییرات جدید شاسی بلند هایما پلاس S۷ + عکس

ایران خودرو پس از مدتی توقف تولید این محصول علی رغم تعهدات موجود، سرانجام خبر عرضه نسخه پلاس هایما S۷ در سایت خراسان با تغییرات ریز و درشت را تایید کرد.

اگر صنعت خودرو ایران روند طبیعی همکاری با چینی ها را پیش می برد امروز شاهد عرضه نسخه فیس لیفت هایما S۷ بودیم اما ایران خودرو پس از مدتی توقف تولید این محصول علی رغم تعهدات موجود، سرانجام خبر عرضه نسخه پلاس هایما S۷ در سایت خراسان با تغییرات ریز و درشت را تایید کرد.

 بر اساس اطلاعات رسیده از ایران خودرو، هایما S7 پلاس در نمای ظاهری تغییراتی نظیر بهره گیری از آینه های جانبی مشابه مدل هایما S5، یکپارچه سازی لچکی های عقب با شیشه های جانبی و اضافه شدن گل پخش کن های جلورابه خود دیده است و در کنار نام S7 روی در عقب آن نیز عبارت + اضافه شده است. مهمترین تغییرات مدل جدید به نمای داخل مربوط می شود. 

تریم کلی اتاق تغییر کرده ( تریم مشکی پیانویی در داشبورد و مشکی در صندلی ها) و صندلی های چرم و پارچه(نسخه قبل تنها چرم بود و با تریم نارنجی) مانند نسخه قبلی به رنگ نارنجی نیستند و از گرم کن ۳ حالته به جای مدل ۲ حالته پیشین و امکان تنظیم گودی کمر بهره می برند. نمایشگر افقی از مدل ۷ اینچی به ۸ اینچ افزایش سایز پیدا کرده و سیستم تهویه آن نیز به صورت کامل تغییر کرده و لمسی شده است. 

 این خودرو همانند نسخه قبل از پیشرانه ۱٫۸ لیتر یتوربو با حداکثر توان ۱۷۰ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۲۳۰ نیوتون متر بهره می برد که از طریق یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک از برند هیوندای پاورتک، قدرت به محور جلو منتقل می شود. همچنین جزئیاتی نظیر اضافه شدن خروجی برق برای سرنشینان عقب و همچنین چراغ داشبورد نیز از تغییرات کوچک این نسخه جدید است

ثبت دیدگاه