• ۳۱ / شهریور ۱۴۰۰ / ۱۵:۲۹
 • شناسه خبر : 68226

تنفر شدید امیر تتلو از شغل مادرش+فیلم

امیر تتلو خواننده ایرانی است و امیرتتلو در خارج از ایران زندگی می کند. نام اصلی امیر تتلو امیرحسین مقصود لو است. امیرتتلو در تهران به دنیا آمده.  امیر تتلو که در زمینه خوانندگی فعال است درباره مادرش توضیحاتی داده است.

برخی از هواداران امیر تتلو به او می گویند که مادرش برای بزرگ کردن او خیلی زحمت کشیده و نباید به او فحش بدهد، واکنش امیر تتلو به زحمت کشیدن مادرش برای بزرگ کردن او را ببینید.

امیر تتلو در یک ویدیو به مادرش فحاشی کرده بود و بعد از آن طرفداران او (برخی از آنها) از وی انتقاد کردند و گفتند تو که قبلا در مصاحبه هایت گفته ای که مادرت تو را با کار کردن در خانه مردم بزرگ کرده است نباید به مادرت بی احترامی کنی که در واکنش به این انتقادها صحبت های ویدیو بالا را منتشر کرد.

مردم دو دسته هستند یا بیش از حد عاشق امیر تتلو هستند و رفتارش و یا فوق العاده از او متنفر هستند ! تتلو یک هنرمند است اما چون هنرش با رفتار های زشت و غیر اخلاقی قاطی شده، تضادی شدید میان هواداران و مخالفانش به وجود آمده است. تتلو سبکی جدید برای خود دارد چه در نوع زندگی و چه در سبک شعرهایش که گاهی این روش او باعث خراب کردن ذهن و راه طرفدارانش می شود.

اگر به کامنت ها و پست های طرفداران امیر تتلو دقت کرده باشید او را سلطان خطاب می کنند. تتلو آنقدر از طرف این هواداران مورد حمایت قرار گرفته که خود را “سلطان” می داند و هر از گاهی هم نوشته هایی از گفته هایش استوری می گذارد و با “سخن سلطان” شروع می کند. او خود را چنان بالا برده که به طور مثال در گفته هایش ادعا دارد هر کسی که نتواند در کنسرتش حضور داشته باشد لایق نیست و حتما لیاقت این حضور را نداشته است. در ادامه نمونه ای از سخن سلطان را مشاهده می کنید! برخط نیوز

بیشتر بخوانید:

تیپ بچه گانه و جنجالی محمدرضا گلزار + عکس
علاقه عجیب لیلا بلوکات به حمید صفت بعد از آزادی+تصاویر
دفاع عجیب بنیامین بهادری از امیر تتلو + فیلم و عکس

ثبت دیدگاه

 • بهنام

  تاریخ : ۳۱ - شهریور - ۱۴۰۰

  ببند دهنتو، مادرمقدس هست


  پاسخ

 • ملیسا

  تاریخ : ۳۱ - شهریور - ۱۴۰۰

  راه همه یکسان نیس توی زندگی چ ربطی داره ک ایقد ب خودت فشارمیاری اخه


  پاسخ

 • حسین

  تاریخ : ۳۱ - شهریور - ۱۴۰۰

  چرا اینقدر از این بی وجود خبر میزارید و بزرگش میکنید


  پاسخ

 • حسن

  تاریخ : ۳۱ - شهریور - ۱۴۰۰

  خاک عالم بر سرت مادر کلمه مقدسی هست بی وجدان روی هر چه آدم نامرد و پست فطرت هست امیر تو سفید کردی خاکبر سر آنها یی که .. همچین. هستن


  پاسخ

 • ایسودا

  تاریخ : ۱ - مهر - ۱۴۰۰

  هیچ کس نمی تونه جای مادر رو بگیره بی وجدان اگه مادرت نبود تو اصلا فرصتی برای پیشرفت نداشتی


  پاسخ

 • تتلیتی

  تاریخ : ۲ - مهر - ۱۴۰۰

  اخه درسته مادر مقدسه ولی ….


  پاسخ