• ۰۳ / مهر ۱۴۰۰ / ۱۹:۱۸
  • شناسه خبر : 68683

توصیه جنجالی نفیسه روشن در لایو اینستاگرام به زنان+فیلم

نفیسه روشن در یک لایو جنجالی که درباره طلاق گرفتنش صحبت می کرد به کنایه گفت که گول آدم ها را نخورید !کاربران می گویند این صحبت های نفیسه روشن کنایه ای به خانم ها و خودش است که گول مردها را نخورید و نفیسه روشن بعد از آن توصیه به عشق کردن و رقصیدن می کند. یکی از اتفاقات مهم زندگی نفیسه روشن انتشار فیلم عروسی اش دقیقا در روزهایی بود که طلاق گرفته بود است. نفیسه روشن ادعا می کند که فیلم عروسی اش را عده ای به خاطر اذیت کردن او بعد از طلاق منتشر کرده اند، البته این فیلم در پیج شخصی خودش نیز منتشر شده بود !

نفیسه روشن بازیگر جوان سینما و تلوزیون است که در اینستاگرام یک میلیون دنبال کننده دارد. نفیسه روشن بازیگر بدون حاشیه ای بود تا این که ماجرای طلاقش خبرساز شد. نفیسه روشن طرفداران بسیاری دارد. نفیسه روشن در یک لایو اینستاگرامی از طلاقش پرده برداشت و توضیحاتی داد.

او لیسانس حقوق اسلامی دارد. او فرزند اول خانواده است و دو برادر کوچکتر از خود دارد. نفیسه روشن از همان بچگی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتوانن بازیگر شود، و زمانی که خواست وارد دنیای بازیگری شود نه تنها مخالفتی با او نکردند بلکه او را بسیار تشویق کردند.منبع : برخط نیوز

بیشتر بخوانید:

ازدواج مجدد نفیسه روشن و جواهرات لاکچری اش+عکس های جدید
خواب عجیب نفیسه روشن قبل از رفتن به کربلا+فیلم
نفیسه روشن و شهرزاد کمال زاده در پیاده روی اربعین+فیلم وعکس

ثبت دیدگاه

  • قشقایی

    تاریخ : ۳ - مهر - ۱۴۰۰

    واقعا چه اهمیتی برای مردم داره این حرفا


    پاسخ