• 11 / اردیبهشت 1401 / 14:39
  • شناسه خبر : 82441

توضیحات فرمانده انتظامی در باره قتل زن ۴۰ ساله در لارستان

فرمانده انتظامی “لارستان” از دستگیری قاتل زن ۴۰ ساله در کمتر از نیم ساعت با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “سیدمحمد یوسفی”  در تشریح این خبر بیان کرد: با تماس تلفنی احدی از شهروندان مبنی بر توقیف خودرو برابر حکم قضائی در یکی از روستاهای اطراف لارستان، بلافاصله ماموران به محل اعزام که در همین حین صدای شلیک تیر از حیاط خانه‌ای شنیده و مشاهده کردند شخصی از دیوار پشت آن منزل به سمت جنگل های اطراف روستا در حال متواری شدن است که سریعا وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی به صورت پیاده پس از مسافتی تعقیب و گریز با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند فردی که در حال فرار بود را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی “لارستان” ادامه داد: ماموران سریعا به محل تیراندازی مراجعه و مشاهده کردند خانمی (فرد تماس گیرنده با ۱۱۰)  مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به شدت علت جراحات وارده فوت کرده است.

سرهنگ “یوسفی” اظهار داشت: در بررسی از محل وقوع و صحنه جرم یک قبضه اسلحه شکاری دولول به همراه ۴ عدد فشنگ و پوکه مربوطه کشف شد.

فرمانده انتظامی لارستان ادامه داد: قاتل ۵۲ ساله در بازجویی اولیه لب به اعتراف گشود و گفت به علت اختلاف خانوادگی از همسرم جدا زندگی می‌کنم و وی از من شکایت کرده و حکم توقیف خودرو پراید را گرفته و من با اسلحه‌ای که از قبل تهیه کرده بودم به درب منزل همسرم (۴۰ ساله) به قصد گرفتن رضایت مراجعه که به خاطر مشاجره لفظی وی را به قتل رساندم.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: قاتل پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد.

وی با بیان اینکه شهروندان برای احقاق حق و مطالبات خود از دیگران به جای استفاده از خشونت و شیوه‌های غیرقانونی به مراجع قضائی و مراکز مشاوره مراجعه کنند تا شاهد این چنین اتفاقات ناگواری نباشیم، گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و چنانچه  افرادی بخواهند امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیاندازند پلیس با جدیت با آنان برخورد قانونی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

ماجرای قتل فجیع ۵ نفر از اعضای یک خانواده توسط مرد روانی
اعتراف به قتل هولناک خواهرزاده توسط مردی با پابندهای الکترونیکی
فاجعه خشکیدگی ۹۰۰ هکتار از باغات نخل لارستان در جنوب فارس

ثبت دیدگاه