• ۰۴ / آبان ۱۳۹۸ / ۱۷:۰۸
  • شناسه خبر : 16128
با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان

تکریم و معارفه روسای سابق و جدید دادگستری جزیره کیش برگزار شد

 طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، یاسین مطهری زاده به عنوان رئیس جدید دادگستری جزیره کیش معارفه شد. به گزارش اول فارس ، طی مراسمی که با حضور علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، امام جمعه کیش و جمعی از مسئولان قضایی و اجرایی برگزار شد، یاسین مطهری زاده به عنوان […]

 طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، یاسین مطهری زاده به عنوان رئیس جدید دادگستری جزیره کیش معارفه شد.
تکریم و معارفه روسای سابق و جدید دادگستری جزیره کیش

به گزارش اول فارس ، طی مراسمی که با حضور علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، امام جمعه کیش و جمعی از مسئولان قضایی و اجرایی برگزار شد، یاسین مطهری زاده به عنوان رئیس جدید دادگستری جزیره کیش معرفی شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در این مراسم گفت: برای ارتقای کمی و کیفی دستگاه قضایی در جزیره کیش تلاش می‌کنیم و سعی داریم تا روند توسعه و پیشرفت عملکرد دادگستری جزیره کیش با سرعت بیشتری تداوم یابد.

صالحی همچنین تأکید کرد: ضرورت دارد مسئولان و کارکنان دادگستری کیش در پرتو عزم و مدیریت جهادی برای شکوفایی اقتصادی کشور و رفع موانع و همچنین احقاق حق و اجرای دقیق احکام بستر فعالیت‌های خرد و کلان اقتصادی و حمایت از سرمایه گزاری مشروع را فراهم کنند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از زحمات محمد شنبه زاده رئیس سابق دادگستری جزیره کیش تقدیر و یاسین مطهری زاده به عنوان رئیس شعبه اول دادگاه عمومی (حقوقی) و رئیس جدید دادگستری جزیره کیش معرفی شد.

گفتنی است، محمد شنبه زاده رئیس سابق دادگستری کیش نیز در حکمی به سمت مستشار دادگاه تجدید نظر استان هرمزگان منصوب شد.

بیشتر بخوانید:

جملات عاشقانه و تفریح لاکچری نفیسه روشن در جزیره کیش
افشاگری مدیرعامل سابق کیش از دخالت نزدیکان رئیس‌جمهور ، کشف تجهیزات شنود تا فشار برادر رئیس‌جمهور
امیر مقاره خواننده ماکان بند بازیگر سریال «جزیره» شد

ثبت دیدگاه