• 04 / مهر 1400 / 6:48
  • شناسه خبر : 68738

تیپ عاشقانه متین ستوده با امیر حسین آرمان +عکس های جدید

 متین ستوده متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. دانشجوی انصرافی رشته مدیریت بازرگانی می باشد که اولین بار با حمایت پدر جلوی دوربین رفت و با سریال لیسانسه ها در ۳۱ سالگی به شهرت رسید. ایشان قدبلندترین بازیگر زن ایرانی می باشد. پدرش سید حسین ستوده از کارمندان بازنشسته صدا و سیما و مادرش هم معلم بازنشسته می باشد، یک برادر بزرگتر بنام مانی و یک خواهر بزرگتر بنام مریم دارد. اصالتا اهل خرم آباده و از قوم لر می باشد و می گوید برعکس اسمش ، خیلی شیطون ، شلوغ و حاضر جواب است

متین ستوده این عکس را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت :

یه روزی میاد که دوباره از ته دل بخندیم؟؟؟؟!!!!

او چند روز بعد عکس دیگری منتشر کرد که حرف ها و حدیثها بیشتر را بر انگیخت.

عکسی از متین ستوده و امیرحسین آرمان در یک مراسم که در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.متین ستوده و امیرحسین آرمان در کنارهم هستند.متین ستوده و امیرحسین آرمان با تیپ ساده هستند.متین ستوده و امیرحسین آرمان در یک مراسم هستند.

امیرحسین آرمان زادهٔ ۱۴ آبان ۱۳۶۱ تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

اولین تجربه بازیگری او به‌طور رسمی فیلم سینمایی ازدواج به سبک ایرانی به کارگردانی حسن فتحی در سال ۱۳۸۳ بود. امیرحسین آرمان پس از این تجربه در چندین فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت که از این بین در سینمایی صد سال به این سال‌ها درخشش خود را بیش از پیش به نمایش گذاشت.

امیرحسین آرمان پس از آن نیز فعالیتش در سینما با فیلم‌هایی همچون در امتداد شهر، یه حبه قند، نازنین، شیفت شب و … ادامه یافت و سرانجام با حضور در سریال‌های تلویزیونی کیمیا به کارگردانی جواد افشار و پریا به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده شناخته شد.

بیشتر بخوانید:

فال حافظ امروز با تفسیر زیبا و دقیق ۲۵ اردیبهشت/آن کس که اوفتاد خدایش گرفت دست
از دعواهای سالم و عاشقانه زن و شوهر چه می دانید؟
تست خودشناسی: این عکس انتظار شما از رابطه عاشقانه را فاش می‌کند

ثبت دیدگاه