• ۱۵ / فروردین ۱۴۰۰ / ۹:۴۷
  • شناسه خبر : 49763

جزئیات انفجار شدید یک منزل مسکونی در شهر شیراز

بر اثر وقوع یک انفجار شدید در منزلی مسکونی در شیراز، یک نفر مصدوم شد.

حوادث شیراز|اخبار استان فارس: به گزارش اول فارس ، رییس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: ساعت ۲:۱۹ بامداد امروز با شنیدن صدای انفجارشدید در یک منزل مسکونی، همسایگان سراسیمه به بیرون از ساختمان گریختند و بلافاصله برای اطلاع دادن این حادثه با آتش نشانی تماس گرفتند.
محمد هادی قانع افزود: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که در قسمت حیاط یک ساختمان مسکونی ویلایی به دلیل نگه داری مقدار قابل توجهی مایعات قابل اشتعال و اتصالی ناگهانی برق، انفجار لحظه‌ای رخ داده شده ودر پی آن علاوه بر شکستن شیشه‌های پنجره و تخریب دیواره ها، بخشی از این منزل طعمه آتش سوزی شد.
وی با اشاره به اینکه دراین حادثه یک نفر از اعضای خانواده (مرد ۳۰ ساله) دچار سوختگی و مصدومیت شد، بیان کرد: نیرو‌های آتش نشانی بلافاصله ضمن قطع برق و گاز محل، در قالب دو تیم با کشیدن یک رشته لوله‌ی آبدهی وارد محل شدند و همزمان با خاموش کردن آتش سوزی که در قسمت حیاط منزل اتفاق افتاده بود مصدوم را از داخل این منزل خارج کرده و محل حادثه را ایمن سازی کردند.
پس ازخاموش کردن کامل آتش و حاضر شدن عوامل اورژانس در محل حادثه، نیرو‌های آتش نشانی مجروح را برای ادامه مداوا تحویل آنان دادند.

بیشتر بخوانید:

وضعیت پرونده های تغییر کاربری‌ها باغ شهری های قلات ، دشت ارژن و شیراز
محرومیت عجیب بازیکن فجرسپاسی شیراز+عکس
جزئیات انهدام کاروان قاچاق مواد مخدر از هرمزگان به شیراز

ثبت دیدگاه