• ۳۱ / خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۶
  • شناسه خبر : 58142

جزئیات انهدام کاروان قاچاق مواد مخدر از هرمزگان به شیراز

ماموران انتظامي شهرستان‌هاي "لامرد" و "فيروزآباد" موفق شدند در بازرسي از سواري پژو، 198 کیلو مواد مخدر از نوع ترياك كشف كنند.

 فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ماموران انتظامی شهرستان‌های “لامرد” و “فیروزآباد” موفق شدند در بازرسی از سواری پژو، ۱۹۸ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف کنند.

به گزارش اول فارس،سردار “رهام‌بخش حبیبی” با اعلام خبر بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان‌های “لامرد” و “فیروزآباد” با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند تعدادی قاچاقچی قصد انتقال مقدار زیادی تریاک از هرمزگان به شیراز دارند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: پس از هماهنگی با مقام قضائی بلافاصله مأموران انتظامی به محور “بستک-لامرد” اعزام و با انجام گشت‌های محسوس و نامحسوس یک سواری پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر را شناسایی و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: ماموران انتظامی خودرو را به مقر انتظامی انتقال و موفق شدند در بازرسی از آن، ۱۹۸ کیلو تریاک کشف کنند.

سردار “حبیبی” با اشاره به اینکه در این خصوص ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ و پارس که اسکورت محموله بودند نیز توقیف شدند، بیان کرد: در این ماموریت ۵ نفر قاچاقچی دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان داشت: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه فعالیت به آنها نخواهد داد.

بیشتر بخوانید:

ممنوعیت خرید و فروش قطعات باغ شهرها در شیراز و صدرا
جزئیات واکسیناسیون مشاغل پُرخطر علیه کرونا در فارس
جزئیات آتش سوزی هتل آپارتمان ۳ طبقه در شیراز

ثبت دیدگاه