• ۲۵ / اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۱
  • شناسه خبر : 53995

جزئیات بازگشایی متروی شیراز از امروز

خدمات‌رسانی مترو این کلانشهر که به دلیل اعمال محدودیت‌های کرونایی موج چهارم شیوع کرونا تعطیل شده بود از امروز شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ از سر گرفته شد

به گزارش اول فارس از شیراز ، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شیراز گفت: با توجه به روند کاهشی آمار ابتلا و تعداد موارد بستری بیماری کرونا در شیراز، خدمات حمل و نقل مترو از امروز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه از سر گرفته شد.

حمید جورکش افزود: استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و لزوم توجه به شیوه‌نامه‌های بهداشتی، از الزامات مد نظر برای استفاده از خدمات مترو است و کارکنان قطار شهری بر این امور نظارت کاملی خواهند داشت.

وی تصریح کرد: به دنبال آغاز موج چهارم کرونا در شیراز، با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری، خدمات رسانی قطار شهری در شیراز با هماهنگی ستاد مدیریت بیماری کرونا، از روز ۲۱ فروردین متوقف شد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شیراز گفت: خدمات رسانی خط یک قطار شهری شیراز در روز‌های غیر تعطیل از ساعت ۶ تا ۲۱ و روز‌های تعطیل از ساعت ۷ تا ۲۱ است.

جورکش افزود: شهروندان در صورت بروز تخلف و رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی می‌توانند از طریق سامانه ۱۳۷ این موضوع را گزارش دهند.

بیشتر بخوانید:

ماجرای ازدواج هنرپیشه شیرازی با ناصرالدین شاه +عکس
جزئیات تازه از تصادف زنجیره ای خونین در کوزه گری شیراز
اقدام خلاف قانون شهرداری شیراز در تجاوز به حریم خیابان در منطقه بزین

ثبت دیدگاه