• ۱۴ / اسفند ۱۳۹۹ / ۱۸:۴۳
 • شناسه خبر : 46926

جزئیات تازه از افزایش حقوق کارمندان دولت در سال ۱۴۰۰

طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، حقوق‌های بالای ۱۰ میلیون تومان بعد از افزایش ۲۵ درصدی نباید بیشتر از ۲.۵ میلیون تومان به آنها اضافه شود.

به گزارش اول فارس ،عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، حقوق‌های بالای ۱۰ میلیون تومان بعد از افزایش ۲۵ درصدی نباید بیشتر از ۲.۵ میلیون تومان به آنها اضافه شود.

 احمد امیرآبادی فراهانی عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مجلس با اشاره به نشست نوبت عصر این کمیسیون برای اصلاح ارجاعیات لایحه بودجه از صحن علنی مجلس گفت: در این جلسه جزء (۱) بند (الف) تبصره (۱۲) بررسی و افزایش ۲۵ درصدی حقوق‌ها در سال آینده مصوب شد اما برای این افزایش حقوق سقف مشخصی هم تعیین شد.

وی تاکید کرد: سقف ۲ میلیون و پانصد هزار تومانی برای افزایش حقوق‌ها در سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شد که براساس آن حقوق‌های بالای ۱۰ میلیون تومان بعد از افزایش ۲۵ درصدی نباید بیشتر از ۲.۵ میلیون تومان به آنها اضافه شود.

امیرآبادی‌فراهانی تصریح کرد: به موجب مصوبه کمیسیون تلفیق، ۲۵ درصد افزایش مشروط به این است که میزان افزایش حقوق هیچ شخصی نسبت به سال ۱۳۹۹ از ۲۵ میلیون ریال بیشتر نشود.

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۴ - اسفند - ۱۳۹۹

  الان حقوق باز نشسته های فرهنگی نسبت به۷ سال پیش یک سوم شده است.وکفاف زندگیشان‌‌را نمی دهد حقوق نمایندگان مجلس با اضافه کاری و تسهیلات و سایر مزایا الان چقدر است؟.


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۴ - اسفند - ۱۳۹۹

  حقوق بازنشسته فرهنگی با مدرک لیسانس باید بالای ۲۵ میلیون تومان باشد.بنده ۷/۵ سال پیش باز نشسته شدم آن موقع ۲سکه تمام و یک ربع سکه می شد که الان برابری می کند با ۲۵ میلیون تومان . بنده از عهد دقیانوس حرف نمی زنم ای عادلهای دور از عدالت.رحم کنید به ملت نجیب و دلاور ایران عزیز.


  پاسخ