• 01 / بهمن 1400 / 19:59
 • شناسه خبر : 72472

جزئیات تازه از دیدار خاتمی ، سید حسن خمینی ، روحانی و ناطق نوری

دیدار حسن روحانی رئیس جمهور سابق، علی‌اکبر ناطق نوری رئیس مجلس پنجم، سیدمحمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات و سیدحسن خمینی که طی هفته‌های گذشته صورت گرفته، واکنش‌های متفاوتی را به دنبال داشته است.

خبرگزاری فارس:دیدار حسن روحانی رئیس جمهور سابق، علی‌اکبر ناطق نوری رئیس مجلس پنجم، سید محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات و سیدحسن خمینی که طی هفته‌های گذشته صورت گرفته، واکنش‌های متفاوتی را به دنبال داشته است.

یکی از نزدیکان حسن روحانی درباره این دیدار به فارس گفت: این دیدار برای موضوعی خاص برگزار نشده بلکه یک دید و بازدید معمولی بوده است. افراد سیاسی با هم جمع می‌شوند و مسائل را تحلیل می‌کنند.

وی در همین خصوص ادامه داد: آقای روحانی بعد از پایان ماموریت خود در دولت دیدارهای زیادی داشته است. بعضی اوقات این دوستانی که شما از آنها نام بردید به دیدار آقای روحانی آمدند و جلسه اخیر هم پاسخ آقای روحانی به دیدار این دوستان بوده است.

جواد امام نیز درباره این دیدار گفته است: این دیدارها یک بازدید معمولی است که شاید هرچند وقت یک بار انجام شود.

او گفته این دیدارها مربوط به هفته‌های اخیر هم نبوده است؛ دیدار منظمی نیست که بخواهیم بگوییم ادامه دار هست یا نه. حتی این دیدارها تشکیلاتی هم نیست که ادامه دارد باشد.

بر اساس این گزارش،  هرچند که نزدیکان دو رئیس جمهور پیشین تاکید دارند که این دیدار یک دیدار عادی بوده است اما یکی از منبع مطلع وابسته به طیف اصلاح‌طلب به فارس گفت که در این دیدار درباره آرایش سیاسی قدرت در کشور، مذاکره با ۱+۴ و قراردادهای ایران با روسیه و چین بحث و تبادل و نظر صورت گرفته است.

این منبع تاکید کرد: سید محمد خاتمی در روزهای آینده قصد دارد نامه ای سرگشاده در مورد شرایط کشور منتشر کند.

بیشتر بخوانید:

پیام رئیس دولت اصلاحات بمناسبت درگذشت پدر شهردار اسبق تهران
حسن روحانی رفت که رفت !
سید محمد خاتمی: در انتخابات رای می‌دهم اما به این لیست !

ثبت دیدگاه

 • حسین

  تاریخ : ۲ - بهمن - ۱۴۰۰

  حسن خمینی و خاتمی و موسوی و کروبی و روحانی و ظریف که برای ملت عزیز ایران جز نابودی اقتصاد کشور و بدبختی برای مردم هیچی نبودن حالا که بعد از چند دوره سلطه دولت های اصلاح طلبان تازه یه سید کار درست پیدا شده و مورد اعتماد مردم عزیز ایران اومده سر کار و داره دلسوزانه


 • حسین

  تاریخ : ۲ - بهمن - ۱۴۰۰

  ملت ایران برای همیشه با انتخاب فردی مردمی و انقلابی و دلسوز اصلاح طلبان رو به زباله دان تاریخ فرستادن خداروشکر، شرشون کنده شده