• 31 / تیر 1400 / 12:39
  • شناسه خبر : 61688

 جزئیات تازه از مزاحمت یک جوان شرور برای زنان در کاشان

 به گزارش گروه حوادث اول فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ حسین بساطی  فرمانده انتظامی کاشان گفت: مدتی قبل ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی کاشاان، در جریان شرارت های فردی قرار گرفتند که با قدرت نمایی برای زنان ایجاد مزاحمت می کرد که در همین راستا تیمی از ماموران برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که متهم یکی از اراذل و اوباش شاخص کاشان است که پس از چندین مورد شرارت و ایجاد مزاحمت برای بانوان، از سطح شهرستان متواری شده است.  

سرهنگ بساطی ادامه داد: ماموران با انجام یک‌سری اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضایی و در یک عملیات ضربتی ، متهم را در یکی از شهرستان های جنوب کشور دستگیر کردند.  

به گفته وی متهم که جوانی ۳۳ ساله است در بازجویی های پلیسی به نزاع و درگیری، قدرت نمایی، ایجاد مزاحمت برای زنان و اخلال در نظم و آسایش اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی کاشان از تشدید مقابله با اراذل و اوباش، خبرداد و گفت: نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت و جان، مال و ناموس مردم است؛ هر کجا  مشاهده و یا گزارشی دریافت شود که افرادی مخل نظم و امنیت هستند و یا به حقوق حقه مردم تعرض و تعدی می کنند با شدت و اقتدار با آنها برخورد خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

برگزاری نمایشگاه بین المللی دام ، طیور ، شیلات و آبزیان و صنایع وابسته در شیراز
پیش بینی هواشناسی از وضعیت فعالیت سامانه بارشی در استان فارس
کتک کاری زن ۳۲ ساله بخاطر خروپف کردن در خواب

ثبت دیدگاه