• ۱۳ / بهمن ۱۳۹۹ / ۱۷:۱۶
  • شناسه خبر : 44233

جزئیات تازه از نحوه اعمال جریمه محدودیت تردد شبانه

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ درباره اجرای طرح محدودیت‌های تردد شبانه و نتایج حاصل شده از آن توضیحاتی داد.

به گزارش اول فارس ،سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در پایان جلسه طرح شهید سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:اقدامات ما تماما براساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد استانی کرونا است. در تهران بزرگ اعمال محدودیت‌های کرونا طبق روال قبل از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح انجام می‌شود، اما با هماهنگی که با ستاد داشتیم تا ساعت ۲۱:۳۰ زمانی را به مردم داده ایم.

وی ادامه داد:چیزی که مشاهده می‌کنیم در ساعات پایانی و آخرین لحظاتی که محدودیت‌ها شروع می‌شود، مقداری ترافیک داریم و تقریبا با نیم ساعت تاخیر از چیزی که اعلام شده اعمال قانون انجام می‌شود، ولی اعمال محدودیت‌ها کماکان پابرجاست و لذا خواهش می‌کنم که مردم این محدودیت‌ها را رعایت کنند.

سردار رحیمی گفت:چیزی هم که مشاهده کردیم این است که این طرح نتیجه داشته است و تصمیمی که ستاد ملی مقابله با ستاد استانی گرفتند نتایج خوبی دربر داشته است.

سردار رحیمی اظهار کرد: آن چیزی که ما در خصوص رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در تهران مشاهده می‌کنیم شهروندان رعایت می‌کنند و وضعیت بهتر شده است. ما با تذکر و هشدار کار را انجام می‌دهیم قرار بود کسانی که فاقد ماسک هستند با عکس گرفتن اعمال قانون شوند که زیر ساخت‌های این کار آماده نشد.

وی ادامه داد:در حد تذکر کار خود را انجام می‌دهیم و در داخل خودرو‌هایی که از یک سرنشین بیشتر دارند مانند گذشته عمل می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

چرا جریمه یک میلیونی را یک میلیون و پنجاه باید بریزیم؟
معاون وزیر کشور: ممنوعیت تردد شبانه همچنان ادامه دارد(فیلم)
رئیسی: منع تردد شبانه لغو شد

ثبت دیدگاه