• 03 / آبان 1401 / 20:40
 • شناسه خبر : 96759

جزئیات تصادف مرگبار خودروی سواری در بلوار مدرس شیراز+عکس

برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری ال ۹۰ با درخت حاشیه خیابان در بلوار مدرس مرگ دو سرنشین و مصدومیت راننده را در پی داشت.
به گزارش اول فارس ، روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اعلام کرد: ساعت ۲:۳۵ بامداد امروز ۳ آبان ماه، در پی تماس رانندگان خودرو‌های عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری با درخت وسط بلوار، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۲ و گروه نجات ایستگاه ۷ را به محل حادثه در بلوار مدرس رهسپار کرد.

با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شده یک دستگاه خودرو سواری ال ۹۰ در هنگام حرکت به علت نامعلوم از مسیر اصلی خود خارج شده و به شدت با درخت وسط بلوار برخورد کرده بود.

این خودرو سه سرنشین داشت که راننده (مرد ۴۰ ساله) توسط افراد حاضر خارج و دو سرنشین خانم (۴۰ و ۲۵ ساله) در وضعیت وخیمی در اتاقک در هم پیچیده خودرو گرفتار شده بودند.

آتش نشانان بلافاصله همزمان با ایمن سازی محل حادثه، اقدام به نجات محبوسین داخل خودررو سواری کردند.

راننده این خودرو به شدت مصدوم و توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شد.

آتش نشانان موفق شدند در کمترین زمان ممکن دو سرنشین دیگر را با استفاده از تجهیزات ویژه نجات در حضور عوامل اورژانس از خودرو سواری خارج کنند که به تایید عوامل اورژانس هر دو نفر در همان لحظات اولیه وقوع حادثه جان باخته بودند.

آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه و انتقال خودرو آسیب دیده به حاشیه امن و تحویل محل به عوامل انتظامی و راهور به ماموریت خود پایان دادند.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

 • قطبی

  تاریخ : ۳ - آبان - ۱۴۰۱

  س دونوبت پولش رابگیرید


 • مجید

  تاریخ : ۳ - آبان - ۱۴۰۱

  درود بر آتش نشانان عزیز. خدا قوت