• ۲۹ / دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۷
 • شناسه خبر : 43157

جزئیات ثبت نام جدید محصولات شرکت بهمن موتور با موعد تحویل ۳۰ روزه

بر اساس اطلاعیه فروش شرکت بهمن موتور، این شرکت خودروسازی ظر دارد تا از دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ به مدت ۱۰ روز فروش نقد و اقساط جدیدی را جاری کند.

شرکت بهمن موتور برنامه دارد تا از دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ به مدت ۱۰ روز فروش نقد و اقساط جدیدی را جاری کند.

به گزارش گروه خودرو اول فارس ،، در جدیدترین شرایط فروش شرکت بهمن موتور، وانت کارا تیپ ۳ تک کابین و دو کابین از دوشنبه ۲۹ دی تا نهم بهمن ۱۳۹۹ و یا تکمیل ظرفیت، به صورت نقد و اقساط عرضه می شود.

در اطلاعیه این پیش فروش ذکر شده که قیمت قطعی نسخه تک کابین وانت کارا تیپ ۳ دویست و ۱۰ میلیون تومان و نسخه دو کابین آن ۲۲۵ میلیون تومان است و متقاضیان می بایست جهت ثبت نام به عاملیت های مجاز فروش بهمن موتور مراجعه نماید. تحویل خودروهای این شرایط فروش هم ۳۰ روزه اعلام شده و در طرح اقساطی نیز ۶۰ درصد قیمت خودرو به صورت پیش پرداخت و الباقی در قالب اقساط ۱۸ ماهه و سود ۱۶ درصد قابل پرداخت است.
گفتنی است وانت کارا تیپ ۳ به پیشرانه دو لیتری ۱۶ سوپاپ مجهز است و ۱۱۱ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۷۱ نیوتن متر تولید می کند. توان این پیشرانه توسط جعبه دنده ۵ سرعته دستی به چرخ های عقب این خودرو منتقل می شود. دو کیسه هوا، ترمز ABS و EBD، فرمان هیدرولیک، تهویه با کولر، پخش صوتی MP3 و USB، سیستم ضد سرقت جدید و… از جمله امکانات وانت کارا تیپ ۳ و گارانتی آن نیز دو سال یا ۴۰هزار کیلومتر می باشد.عضو گروه واتساپ اول فارس شوید

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - دی - ۱۳۹۹

  خیلی رو دارید دست بردارید از خدا بترسید


  پاسخ

 • ابوالفضل

  تاریخ : ۲۹ - دی - ۱۳۹۹

  به خواست خدا دوره تاخت و تازیدن خودروسازها تموم شده از این ببعد دوره نازیدن ما مشتری هاس و به التماس افتادن و غلط کردن خودروسازهاس


  پاسخ

 • سید وهب

  تاریخ : ۲۹ - دی - ۱۳۹۹

  ثبت نام نمیشه مثل ایران خودرو .سایپا راحت نیست


  پاسخ