• ۱۸ / خرداد ۱۴۰۰ / ۱۹:۱۷
  • شناسه خبر : 56564

جزئیات ثبت نام فروش فوق العاده و قرعه کشی ۸ محصول سایپا و ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو و سایپا در جدیدترین طرح های فروش فوق‌العاده خود اقدام به عرضه 8 خودرو نموده اند

به گزارش اول فارس، گروه صنعتی ایران خودرو به منظور افزایش عرضه به بازار و تامین نیاز مشتریان، اقدام به اجرای هفدهمین مرحله از فروش فوق‌العاده کرده است. در این طرح سه محصول پارس سال، پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه می شود.

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام:
مرحله هفدهم طرح فروش فوق العاده (موعد تحویل حداکثر۳ ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی)
مطابق جدول ذیل از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ شروع و تا پایان روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ ادامه خواهد داشت.
مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام خودرو در سایت فروش اینترنتی از الزامـات ثبـت نـام میباشد. لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

مشتریان نهایی برای ثبت نام، از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر انتخاب خواهند شد. متقاضیان می‌توانند از ۱۸ تا ۲۰ خرداد با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.


ثبت نام مرحله نهم طرح فروش فوری محصولات شرکت سایپا ویژه خردادماه ۱۴۰۰ آغاز شد.
به گزارش اول فارس، ثبت نام مرحله نهم طرح فروش فوری محصولات شرکت سایپا ویژه خردادماه ۱۴۰۰ آغاز شد.محصولات  عرضه  شده  در این طرح شامل تیبا صندوفدار، تیبا ۲، ساینا دنده ای، ساینا s، کوئیک s است.


تاریخ و نحوه ثبت نام:
متقاضیان محترم از ساعت ۱۴ روز سه شنبه مورخ ۱۸/۰۳/۱۴۰۰ به مدت ۳ روزبه صورت شبانه روزی میتوانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس com.iranecar.saipa://https پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت ، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند .
الزم بذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق آدرس فوق امکانپذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرسها ، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

رنگ خودروی قابل عرضه سفید می باشد.

شرایط اختصاصی بخشنامه :
۱ -درصورت ثبت نام بیش از ظرفیت تعیین شده برای خودروهای تحویلی در این طرح، پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت سنجی ااطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی ، قرعه کشی به تفکیک هر خودرو جهت انتخاب متقاضیان نهایی و اولویت بندی زمان تحویل خودرو مطابق ضوابط ابلاغی از کمیته خودرو صورت خواهد پذیرفت.
۲ -ظرفیت ثبت نام متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپا میباشد.
۳ -فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف ۳ روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.

کلیه متقاضیان محترم میبایست پس از پایان ثبت نام و قرعه کشی به سایت فروش اینترنتی گروه سایپا مراجعه و از نتایج قرعه کشی مطلع گردند(.
۴ -در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.
۵ -پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین فروش فوق العاده میبایست ظرف مدت ۱۲۰ ساعت نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.
۶ -در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر ، امتیاز ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی ابطال خواهد شد .
۷ -در روش فروش مذکور، مبلغی از بهای خودرو کسر میگردد و سند خودرو بمدت یکسال در رهن شرکت خودروساز باقی خواهد ماند، که باقیمانده بهای خودرو و هزینه های متعلقه در زمان فک رهن دریافت میگردد. ضمناً در صورت عدم اقدام برای فک رهن، پس از یکسال توسط مشتری ، جرایم تأخیر مطابق ضوابط در حساب مشتری لحاظ میگردد.
۸ -امکان تسویه پیش از موعد و فک رهن به هیچ عنوان میسر نمی باشد . بدیهی است پس از مدت یکسال و تسویه حساب بهای خودرو توسط مشتری ، سند خودرو از رهن خارج میگردد.
۹ -امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه و بسته آپشن برای خودروها بصورت اختیاری فراهم می باشد .

بیشتر بخوانید:

طرح فروش اقساطی خودروهای مدیران خودرو به کارکنان و بازنشسته ها
شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو(حداکثر۱۲ ماهه)– تیر ماه ۱۴۰۰
مقایسه طراحی ، فنی و شرایط بازار: چری آریزو ۵ توربو و دنا پلاس توربو اتوماتیک

ثبت دیدگاه