• 18 / بهمن 1399 / 7:06
  • شناسه خبر : 44661

جزئیات دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش ۹ محصول سایپا از ۱۸ بهمن

طرح‌های فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات سایپا از امروز شنبه ۱۸ بهمن ماه آغاز می‌شود.

محصولات عرضه شده در طرح پیش فروش سایپا شامل شاهین، تیبا صندوقدار، سایپا ۱۵۱، ساینا دنده ای، تیبا ۲، کوییک اس، کوییک دنده ای، کوییک آر و ساینا اس هستند.

محصولات عرضه شده در طرح فروش فوق العاده شامل سایپا ۱۵۱، تیبا صندوقدار، تیبا ۲، ساینا دنده ای، کوییک دنده‌ای و کوییک آر هستند.

خودروهای طرح پیش فروش سایپا:

قیمت خودرو در خودروهای پیش فروش در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان مشخص خواهد شد. موعد تحویل خودروهای پیش فروش اردیبهشت تا بهمن ۱۴۰۰ است.

محصولات عرضه شده در طرح فروش فوق العاده سایپا:

موعد تحویل خودروهای فروش فوق العاده حداکثر ۹۰ روز خواهد بود.

تاریح و نحوه ثبت نام : متقاضیان محترم از ساعت ۱۴ روز شنبه مورخ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ ( به مدت ۳ روز ( به صورت ۲۴ساعته میتوانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا بپس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت ، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند .

لازم به ذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق آدرس فوق امکان پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرس ها ، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود. متقاضیانی که از خرداد ماه سال جاری تا کنون جهت شرکت در روش فروش فوق العاده ، پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده و از منتخبین طرحهای مذکور نبودهاند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند .

بیشتر بخوانید:

” لاماری ایما “خودروی جدید محصول آرین پارس موتور+مشخصات فنی و قیمت
پیش فروش ۱۶ محصول سایپا ، بهمن موتور ، آرین پارس موتور و مدیران خودرو در سامانه یکپارچه+شرایط
آغاز فروش خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از ۲۷ اردیبهشت+جزئیات

ثبت دیدگاه