• 24 / مرداد 1401 / 14:39
  • شناسه خبر : 92241

جزئیات زخمی شدن مامور انتظامی سپیدان با قمه شرور سابقه دار

فرمانده انتظامی سپیدان گفت: اراذل و اوباشی که روز گذشته یکی از کارکنان این فرماندهی را مجروح کرد دستگیر و روانه دادسرا شد.

به گزارش اول ، سرهنگ احمد فداکار افزود: در اجرای دستور مرجع قضائی مبنی بر حضور فردی اراذل و اوباش به اتهام «ایراد ضرب و جرح عمدی با چاقو، مشارکت در آدم ربایی، مشارکت در سرقت مسلحانه، اخاذی، شرارت و …» در شهرستان سپیدان، بررسی موضوع جهت شناسایی وی در دستور کار پلیس قرار گفت.

وی افزود: مأموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی سپیدان گفت: مأموران پس از ورود به مخفیگاه متهم، لحظه‌ای که قصد دستگیری آن داشتند ناگهان وی با یک قبضه قمه به سمت آنان حمله و یکی از کارکنان انتظامی را از ناحیه دست مجروح کرد.

سرهنگ فداکار با بیان اینکه مأموران باز هم وی را دعوت به آرامش و نامبرده هیچ اعتنایی به هشدارهای پلیس نمی‌کرد و به سمت دیگر کارکنان نیز حمله‌ور می‌شد، گفت: کارکنان انتظامی با رعایت قانون به کارگیری سلاح فرد اراذل و اوباش را از ناحیه پا مجروح و وی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هر دو مجروح به بیمارستان اعزام و حال عمومی آنان رضایت‌بخش است، گفت: در سوابق این اراذل و اوباش جرایمی از قبیل ایراد ضرب و جرح عمدی با چاقو، مشارکت در آدم ربایی، مشارکت در سرقت مسلحانه، اخاذی، شرارت و… به چشم می‌خورد.

وی خاطر نشان کرد: برخورد قاطع و قانونی با اراذل و اوباش در دستور کار این فرماندهی است و شهروندان در صورت مشاهده اینگونه افراد سریعاً با پلیس ۱۱۰ تماس و موضوع را گزارش دهند.

بیشتر بخوانید:

۳ کشته و زخمی در تصادف مرگبار جاده شیراز – سپیدان
ورود گردشگران به ۶ منطقه در شهرستان سپیدان ممنوع شد
قمه کشی در بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر+فیلم

ثبت دیدگاه