• ۰۶ / خرداد ۱۴۰۰ / ۸:۱۷
  • شناسه خبر : 55098

جزئیات سقوط شبانه کودک شیرازی در چاه خشک کفترک

پسر بچه ۹ ساله‌ای که شب گذشته به داخل چاهی به عمق ۱۲ متر سقوط کرده بود، با تلاش آتش نشانان از داخل چاه خارج شد.

رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: پسر بچه ۹ ساله‌ای که شب گذشته به داخل چاهی به عمق ۱۲ متر سقوط کرده بود، با تلاش آتش نشانان از داخل چاه خارج شد.
 به گزارش اول فارس از شیراز، محمد هادی قانع در بیان جزییات این حادثه عنوان کرد: در پی تماس خانواده‌ای نگران با سامانه ۱۲۵ مبنی بر سقوط فرزندشان به داخل چاه، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز ساعت ۲۱:۴۰ دقیقه شب گذشته آتش نشانان تیم تخصصی چاه نورد از ایستگاه ۱۲ را به روستای چاه شیرین حوالی کفترک، اعزام کرد.

او ادامه داد: بنا به اظهار خانواده کودک حادثه دیده، اعضای خانواده جهت تفریح به فضای سبز اطراف روستا رفته بودند که کودک ۹ ساله آن‌ها هنگام بازی با توجه به آشنا نبودن با محیط و تاریکی شب ناگهان درون چاه خشک موجود در نزدیکی زمین‌های زارعی سقوط کرده بود؛ و زمانی که والدین متوجه شدند که پسر شان درکنار آن‌ها حضور ندارد، پس از جست و جو متوجه شدند که او به یکباره به داخل چاه موجود دراین قطعه زمین سقوط کرده است.

قانع افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه به سرعت مشغول عملیات شدند با استفاده از ابزار مخصوص نجات و نصب کارگاه بر روی دهانه دو متری چاه، وارد چاه شده و این کودک ۹ ساله را که از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شده بود از داخل چاه بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز تصریح کرد: نیرو‌های آتش نشانی پس از ایمن سازی کامل محل و نصب حفاظ و درپوش بر روی چاه، محل حادثه را جهت انجام تحقیقات لازم به عوامل انتظامی تحویل دادند.

بیشتر بخوانید:

بریدن روبان با حضور جمعیت انبوه در شرایط بحران کرونا در شیراز+تصاویر
جزئیات قتل راننده سرویس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در معالی آباد
امام جمعه شیراز:گناه اختلاس سنگینتر از سگ گردانی است

ثبت دیدگاه