• 09 / آذر 1401 / 18:38
  • شناسه خبر : 98886

شگرد خواهران زورگیر برای سرقت از مردم در لارستان لو رفت

 فرمانده انتظامی شهرستان لارستان گفت: خواهران سارقی که با تحت پوشش مسافرکش از افراد سرقت کرده بودند، شناسایی شده‌اند و یکی از آنها دستگیر شد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ سید محمد یوسفی چهارشنبه ۹ آذر در جمع خبرنگاران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت به شیوه “کش رو زنی” و “اخاذی” از بانوان و کودکان تحت پوشش مسافرکش، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات تخصصی مشخص شد که راننده یک خودروی پراید با همراهی یک زن، با ترفندهای متقلبانه اقدام به سوار کردن بانوان، کودکان و افراد مسن کرده و پس از انتقال آنها به محله‌های خلوت طلا و زیورآلات آنان را به سرقت می‌برد.

فرمانده انتظامی لارستان ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی با اقدامات تخصصی سواری پراید را شناسایی کرده و در اقدامی ضربتی آن را توقیف و راننده را دستگیر کنند.

یوسفی با بیان اینکه متهم یک زن جوان بود که به همدستی با خواهرش در ارتکاب ۶ فقره سرقت از افراد در پوشش راننده مسافرکش اعتراف کرد، گفت: تلاش برای دستگیری دیگر متهمه در دستور کار قرار دارد.

این مقام انتظامی گفت: به شهروندان توصیه می‌شود که از سوار شدن به خودروهایی که مجوز تاکسی‌رانی ندارند جدا خودداری کنند و هرگونه اخبار در این راستا را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

بیشتر بخوانید:

تصادف مرگبار با ۴ کشته و مصدوم در محور لارستان-بستک
سرقت فوری پژو پارس پس از فرار مرد معتاد از کمپ در لارستان
جزئیات عجیب کشف اجساد ۲ کودک در رودخانه بلغان لارستان

ثبت دیدگاه