• 06 / اردیبهشت 1401 / 14:30
  • شناسه خبر : 82113

جزئیات قتل مرد جوان در جشن تولد خونین در باغات اطراف مرودشت

فرمانده انتظامی شهرستان “مرودشت” گفت: افرادی که بامداد امروز در جشن تولد حضور داشتند با یکدیگر درگیر و منجر به قتل یکی از آنان شد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ “فرشید زینلی”با اعلام این خبر  اظهار داشت: بامداد امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از باغ‌های اطراف روستای ” فتح‌آباد ” مرودشت بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی تصریح کرد: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند ۳  نفر از میهمانان یک مراسم جشن تولد با سلاح سرد با یکدیگر درگیر و به بیمارستان منتقل شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت با بیان اینکه یکی از مجروحان ۳۲ ساله به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت (به قتل رسیده) کرده است، اظهار کرد: قاتل ۳۵ ساله که خود نیز در این حادثه مضروب شده است در حال حاضر بستری است.

سرهنگ “زینلی” با بیان اینکه ماموران انتظامی موفق شدند ۴ نفر دیگر از عوامل درگیری دستگیر و روانه دادسرا کنند، گفت: حال مزاجی هر دو مضروب رضایت‌بخش است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه افراد دستگیر شده علت و انگیزه درگیری و قتل را اختلافات شخصی عنوان کرده‌اند، گفت: پلیس با قاطعیت با کسانی که بخواهند امنیت شهروندان را خدشه‌دارکنند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

قتل مدیر ۶۲ ساله مجتمع مسکونی در دعوای زن و شوهری
قتل فجیع مشتری میوه فروشی در جاده ملارد
قتل فجیع پیمانکار معدن سنگ در شهرستان نی ریز/ قاتل دستگیر شد

ثبت دیدگاه