• 27 / مهر 1401 / 15:37
  • شناسه خبر : 96489

جزئیات قتل هولناک و خانوادگی یکی از شهروندان در سپیدان

جانشین معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس گفت: قاتلی که در ۲۵ مهرماه سال جاری در شهرستان سپیدان برادر خود را به قتل رسانده بود دستگیر و روانه زندان شد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ حمید افرامن با اعلام این خبر بیان کرد: در پی وقوع یک فقره تیرانداری با اسلحه منجر به قتل یکی از شهروندان در شهرستان سپیدان، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که قاتل به دلیل اختلافات ملکی با برادر خود درگیر و پس از قتل سریعا از محل حادثه متواری شده است.

جانشین معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس ادامه داد: ماموران انتظامی از همان لحظات اولیه تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند قاتل را پس از ۴ ساعت شناسایی و وی را در یکی از خیابان‌های این شهرستان دستگیر کنند.

سرهنگ “افرامن” با اشاره به اینکه قاتل ۲۴ ساله در بازجویی اولیه به جرم خود مبنی بر قتل به دلیل اختلافات ملکی اقرار کرد، گفت: آلت قتاله (یک قبضه اسلحه شکاری پنج تیر پران) که بلافاصله پس از وقوع توسط متهم تخریب و به درون آتش انداخته بود نیز کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، گفت: مجرمان و هنجارشکنان هیچگاه نمی‌توانند از مجازات قانونی فرار کنند و پلیس با اینگونه افراد قاطعانه و برابر قانون برخورد خواهد کرد.

بهترین جملات و حرف های عاشقانه| زن ها عاشق شنیدن این ۳۶ جمله عاشقانه هستند!

کلیک کنید و عضو شوید

کانال اول فارس در روبیکا

 کانال اول فارس در  ایتا 


 کانال اول فارس در سروش


 کانال اول فارس در  بله 


 کانال اول فارس در  آیگپ

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • خادمیان

    تاریخ : ۲۷ - مهر - ۱۴۰۱

    هیچ رحمی نه برادر به برادر دارد
    هیچ شفقت نه پدر را به پسر میبینم