• 20 / فروردین 1401 / 20:16
 • شناسه خبر : 80540

جزئیات مخوف شکنجه و قتل هولناک غزل ۵ ساله توسط مادر سنگدل در ممسنی

زنی جوان در اقدامی وحشتناک تحت تاثیر گروههای انحرافی دختر ۵ و نیم ساله اش به نام غزل را در ممسنی استان فارس با سیخ داغ شکنجه داد و او را به قتل رساند. زن سنگدل که در این جنایت ۴ همدست دیگر نیز دارد در جریان بازجویی ها مدعی شد که به دستور رئیس گروه انحرافی دخترش را کشته است.
به گزارش اول فارس، چند روز قبل بازپرس جنایی شهرستان ممسنی زمانی که برای بررسی وضعیت یک مجروح که در درگیری مسلحانه زخمی و به بیمارستان منتقل شده بود به بیمارستانی در ممسنی واقع در استان فارس رفته بود با مورد مشکوکی مواجه شد که در آن دختری ۵.۵ ساله به شدت مورد شکنجه قرار گرفته و برای درمان به بیمارستان منتقل شده بود. دختربچه  تحت درمان قرار گرفته بود اما ساعتی بعد به دلیل شدت جراحات وارده فوت شد. به این ترتیب بازپرس جنایی دستور انتقال دختر بچه پزشکی قانونی برای تعیین علت دقیق فوت را صادر کرد و تحقیقات برای مشخص شدن موضوع آغاز شد.
در بررسی های صورت گرفته فاش شد که این دختر بچه توسط زن و مردی به بیمارستان منتقل شده است؛ از این رو  به دستور بازپرس شعیب رستمی هر دو بازداشت و تحت بازجویی قرار گرفتند. در تحقیقات از آنها سرنخ هایی به دست آمد که از یک پرونده جنایی تکاندهنده حکایت داشت؛ زیرا آنها مدعی بودند که این کودک قربانی شکنجه های مادرش شده است و آنها او را برای درمان به بیمارستان منتقل کرده اند.
 با ادعاهای این دو نفر کارآگاهان به محلی که مادر این دختربچه بود رفتند و پس از حضور در محل با صحنه هایی تکاندهنده روبه‌رو شدند. در اتاقی که دختربچه نگهداری می شد یک کپسول هوا وجود داشت که نشان می داد غزل ۵.۵ ساله قبل از انتقال به بیمارستان در آنجا به طرز بسیار فجیع و هولناکی مورد شکنجه قرار گرفته است.
پس از آن به دستور بازپرس پرونده مادر غزل و یک مرد دیگر نیز بازداشت شدند. در حالی که بازرسی از این خانه مخوف و وحشتناک ادامه داشت ماموران در یکی از اتاق ها با دختر ۱۷ ساله ای روبه رو شدند که گویی خواهر غزل بود. از این رو به دستور بازپرس پرونده این دختر به بهزیستی سپرده شد و مادر سنگدل و دیگر همدستانش بازداشت شدند.
ابعاد پنهان شکنجه دختربچه
پس از بازداشت این متهمان بازجویی ها از آنها آغاز و پرده از راز یک جنایت مخوف برداشته شد. در تحقیقات قضایی فاش شد که مادر غزل سال ها قبل با پسرعمویش ازدواج کرده و نتیجه این ازدواج دو دختر به نام غزاله و غزل است. این زن مدتی قبل با یک گروه انحرافی آشنا شده و سال ۹۹ به همراه دو دخترش خانه را ترک کرده و از کرج به استان فارس آمده است.
در جریان رسیدگی به این پرونده مشخص شد که مادر این دو دختر پرستار بوده و پس از این اینکه خانه را ترک کرده مدتی قبل از همسرش جدا شده و به همراه دو دخترش به منزل یکی از دوستانش در ممسنی استان فارس رفته و آنجا بوده و تحت تاثیر گروه های انحرافی دست به این جنایت وحشتناک زده است.
کودک آزاری به دستور رئیس گروه انحرافی
در حالی که تحقیقات پیرامون زوایای پنهان این ماجرا ادامه داشت ماموران به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد هر چهار متهم این پرونده تحت گروه های انحرافی بوده و با بررسی پیامک های موجود در گوشی مادر سنگدل مشخص شد که فردی که گویی رییس این گروه بوده از او درخواست شکنجه دخترش را داشته است.
آزار دختربچه با سیخ داغ
این زن در تحقیقات مدعی شد که قصد قتل دخترش را نداشته و فقط او را با سیخ داغ سوزانده و شکنجه داده است اما در این میان کالبد گشایی جسد خبر از جنایتی هولناک می داد زیرا آثار شکنجه های متعدد نه تنها بر نقطه نقطه بدن این دختربچه کاملا مشهود بود بلکه آثار جراحت بر روی کبد غزل ۵.۵ ساله نیز دیده می شد و ریه اش هم کبود شده بود.
با توجه به این جنایت هولناک به دستور بازپرس پرونده پدر این کودک شناسایی و پس از آن از وی تحقیق شد. این مرد مدعی شد که همسرش تحت تاثیر گروه های انحرافی چند سال قبل خانه را ترک کرده  مدتی قبل از او جدا شده است. وی خواستار مجازات عاملان قتل دخترش شد.
این پرونده که یکی از وحشتاکترین پرونده های اخیر در سطح کشور است هم اکنون در حالی در دادسرای ممسنی تحت رسیدگی است و مادر این کودک و چهار همدستانش که یکی از آنها فوق لیسانس معماری از دانشگاه فلورانس ایتالیاست در بازداشت بسر می برند و جسد کودک به پدرش تحویل شده شده و تحقیقات در خصوص این ماجرا همچنان ادامه دارد.”حادثه ۲۴″

بیشتر بخوانید:

دره پلنگی ممسنی جایی برای سفر ، شنا و ماجراجویی در طبیعت+تصاویر
قطعی بیسابقه و همزمان برق در تمام بخش های شهرستان ممسنی
فال حافظ امروز ۱۸ خرداد با زیباترین تفسیر دقیق/دیر است که دلدار پیامی نفرستاد

ثبت دیدگاه

 • سید مجتبی

  تاریخ : ۲۱ - فروردین - ۱۴۰۱

  بایداول گردن مادرش باسیخ کم کم سوزاند که یکباره نمیردزجرکشش کرد بعد گروه هایی که وابسته بهش بوده شکنجه کرد تا برای همیشه بسوزند


 • نامدار

  تاریخ : ۲۲ - فروردین - ۱۴۰۱

  کسایی که با این بچه این کارو کردن همه باید شکنجه بعد اعدام بشن .حتی پدرش هم مقصره بچه رو سپرده به اینا حتی کسی که به این زن… فطرت سرپرستی این بچه هارو داده باید پاسخگو باشه،.من خودم دیدم خیلیا بچه هاشونو شکنجه میکنن. حالا بچه هایی که هم پدر دارن هم مادر وضعشون بهتره چون همیشه یکی از این دوتا طرفدار بچه میشن اما خیلی بچه ها یک سرپرست دارن یا پدر یا مادر که وقتی جنایتی میخاد بکنی هیچ کسی نیست که جلوشو بگیره نه قانونی واسه حمایت از بچه ها وجود داره نه چیزی .اصلا سالی یکبار هر بچه ای اجباری باید معاینه قانونی بشه تا معلوم بشه سرپرستش وحشی و دائشی نباشه که اینطور اتفاق هایی بی افته. معلوم نیست این دختر چند سال زیر شکنجه بوده تا کم اورده، لعنت به این طور ادما که بچه معصوم رو شکنجه میکنن


 • Shervin

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۴۰۱

  خب این گروه های انحرافی که میگید کیا بودن
  چرا روشن سازی نمیکنید