• ۰۸ / دی ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۹
  • شناسه خبر : 41567

جزئیات ممنوعیت جدید برای تورهای گردشگری ، خودروهای غیربومی و تعطیلی پیست های اسکی سپیدان

بر اساس مصوبه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا،بنا به ضرورت حفظ سلامت شهروندان و قطع زنجیره این ویروس، تمام پیست‌های اسکی این منطقه از هشتم دی ۹۹ تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

به گزارش گروه گردشگری اول فارس ، سرپرست فرمانداری سپیدان، ورود تورهای گردشگری به این شهرستان را ممنوع و اعلام کرد: بر اساس مصوبه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا،بنا به ضرورت حفظ سلامت شهروندان و قطع زنجیره این ویروس، تمام پیست‌های اسکی این منطقه از هشتم دی ۹۹ تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

حسن همتی، دوشنبه در چهل وهشتمین جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا در شهرستان سپیدان افزود: این تصمیم به دنبال حضور مسافران و تورهای گردشگری در پیست‌های اسکی سپیدان در روز پنجم دی ماه جاری بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بی توجهی به توصیه‌ها اتخاذ شد.
وی، حفظ سلامت و رفع دغدغه مردم سپیدان را اولویت اصلی مسئولان این شهرستان دانست و ادامه داد: علاوه بر ممنوعیت ورود تورهای گردشگری و خودروهای آفرود، ماموران انتظامی و نیروهای بسیج شهرستان به ویژه در روزهای پنجشنبه و جمعه از ورود هرگونه خودرو با پلاک‌های غیر بومی به این شهرستان جلوگیری خواهند کرد.
همتی گفت: فعالیت هتل‌های شهرستان سپیدان نیز بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و با رعایت حداقل پذیرش با نظارت شبکه بهداشت امکان‌پذیر است.

شهرستان سپیدان به مرکزیت اردکان در فاصله ۸۰ کیلومتری غرب شیراز واقع است.

عضو گروه واتساپ اول فارس شوید

بیشتر بخوانید:

نشانی دقیق شعب اخذ رای در شهرستان شیراز /انتخابات ۲۸ خرداد
ویدئو| احد ده بزرگی به چه کسی رای می دهد؟
بلایی که دو جوان افغان سر این زن در شیراز آوردند+جزئیات

ثبت دیدگاه