• ۱۳ / بهمن ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۹
  • شناسه خبر : 44214

جزئیات پرداخت عیدی فرهنگیان و افزایش حقوق معلمان خرید خدمت

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش گفت: حقوق معلمان خرید خدمات با افزایش ۳۰ درصدی براساس قانون وزارت کار پرداخت خواهد شد.

اول فارس| اجتماعی: علی الهیار ترکمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش در بخش خبری اخبار سیما درباره وضعیت پرداخت حق التدریس معلمان بیان کرد: موظف هستیم بر اساس  میران کارکرد حق التدریس معلمان را پرداخت کنیم و بر خلاف حقوق که عدد ثابتی است این حق الزحمه براساس کارکرد خواهد بود بنابراین کاهشی در میزان آن نیست.

او ادامه داد: براساس رقم‌های اعلامی از استان یک مرحله واریزی داشتیم که البته برخی همکاران به میزان پرداختی اعتراض داشتند، اما براساس کارکرد حق التدریس پرداخت می‌شود.اگر احیانا کسی دچار مشکل بود به ما اعلام کند که آن را برطرف کنیم.

الهیار ترکمن از افزایش ٣٠ درصدی حقوق معلمان خرید خدماتی خبر داد و اظهار کرد: براساس قوانین کار حقوق این معلمان تامین می‌شود و مدیر مدرسه هم از طرق وزارت آموزش و پرورش تامین می‌کنیم.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش تصریح کرد: پیش از این دریافتی معلمان به طور متوسط از ٧٠٠ هزار تا یک میلیون و ٢٠٠ هزار تومان بود اما با این سازوکار جدید دریافتی آنها  حداقل مندرج در قانون کار که ٢ میلیون و ٣٠٠ هزار تومان است خواهد شد.

الهیار ترکمن درباره زمان پرداخت عیدی هم بیان کرد:  عیدی فرهنگیان هم با حقوق بهمن پرداخت می‌شود همچنین  ۸۸ هزار معلم غیررسمی مشمول استخدام  تا پایان سال ۱۴۰۰ تعیین تکلیف خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

نظر وزارت آموزش وپرورش در مورد کاهش پرداخت حق‌التدریس معلمان

ثبت دیدگاه

  • وادک

    تاریخ : ۱۴ - بهمن - ۱۳۹۹

    سلام مگه فقط به فرهنگیان عیدی میدن که اینقدر تبلیغات میکنند


    پاسخ