• 14 / دی 1401 / 20:40
 • شناسه خبر : 101130
 • منبع خبر: روزنامه ایران

جزئیات پرونده ۶ مرد متجاوز که به زودی اعدام می شوند

حکم اعدام ۷ مرد تبهکار که با کشاندن زن جوان به خانه باغ، او را قربانی جنایت سیاه خود کرده بودند در حالی از سوی دیوان‌عالی کشور تأیید شد که یکی از آنها هنوز فراری است.

حکم اعدام ۷ مرد تبهکار که با کشاندن زن جوان به خانه باغ، او را قربانی جنایت سیاه خود کرده بودند در حالی از سوی دیوان‌عالی کشور تأیید شد که یکی از آنها هنوز فراری است.

به گزارش اول فارس ، رسیدگی به این پرونده از اوایل مهر سال ۹۸ و به دنبال شکایت زن جوانی آغاز شد. زن جوان زمانی که مقابل افسر پرونده قرار گرفت، گفت: مدتی است تصمیم داشتیم خانه‌مان را بفروشیم و خانه‌ای ویلایی در غرب تهران خریداری کنیم.

برای یافتن ملک به سراغ سایت‌هایی که آگهی فروش ملک منتشر می‌کنند رفتم و در این میان با آگهی خانه‌ای ویلایی مواجه شدم. با شماره‌ای که در سایت بود، تماس گرفتم.

کسی که تلفن را پاسخ داد خودش را مشاور املاکی معرفی کرد و قرار شد ساعت ۵ بعد از ظهر برای دیدن ملک به آنجا بروم. فردی که خانه را به من نشان داد پسر جوانی به نام جمعه بود که آن زمان متوجه نشدم افغانستانی است.

مرد جوان به من گفت این ملک موروثی است و صاحبانش قصد فروش آن را دارند و می‌خواهند زیر قیمت بازار بفروشند.

زمانی که به مقابل خانه باغ رسیدم، چون خیلی خلوت بود ترسیدم تنها وارد شوم و به مرد جوان گفتم که می‌روم تا با همسرم بیایم. اما او ناگهان مرا به داخل باغ هل داد و در را بست.

زن جوان که گریه می‌کرد، ادامه داد: می‌خواستم جیغ و داد کنم اما او دستش را روی دهانم گذاشت و در چشم برهم زدنی ۷ مرد افغانستانی دیگر که داخل خانه بودند به کمکش آمده و مرا به داخل ساختمان بردند. غیر از یکی از آنها، نگهبان باغ و ۶ مرد دیگر مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و ۴ ساعت در باغ گروگان گرفتند. آنها حتی فیلمی را به من نشان دادند که مربوط به آزار و اذیت دختر جوانی بود و به من گفتند اگر از این ماجرا به پلیس بگویی تو را هم مثل دختر جوان می‌کشیم و دفن می‌کنیم.

 سرنخی از مردان خشن

با شکایت زن جوان، تحقیقات آغاز شد و مأموران راهی خانه باغ شدند اما از مردان افغانستانی خبری نبود. درحالی که مأموران به بازرسی خانه باغ پرداختند، سرنخی از متهمان به دست آمد.

مأموران در یکی از اتاق‌ها کارت ویزیت متعلق به مرد بنگاهی را پیدا کردند که شماره تلفن همراهی نیز روی آن نوشته شده بود. با این احتمال که شماره تلفن متعلق به یکی از همکاران جمعه باشد، مأموران به عنوان خریدار با صاحب خط تماس گرفته و با او قرار ملاقات گذاشتند.

وی مدعی شد که از محل زندگی جدید جمعه بی اطلاع است. در نهایت پس از آموزش‌های لازم کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت، در قرار ساختگی که صاحب خط با جمعه گذاشته بود، کارآگاهان موفق به دستگیری جمعه شدند. در ادامه تحقیقات ۶ مرد دیگر نیز بازداشت شدند و به جرم خود اعتراف کردند.

جمعه در تحقیقات گفت: مدتی است که در کار خرید و فروش ملک هستم؛ زمانی که زن جوان به عنوان خریدار ملک به سراغم آمد، وسوسه شدم.

چند وقت قبل خانه باغی را برای فروش به من سپرده بودند، چون خالی بود من و دوستانم شب‌ها آنجا می‌ماندیم. وسوسه‌های شیطانی باعث شد که زن جوان را به خانه باغ بکشانم و با دوستانم او را قربانی نقشه‌ام کنم.

هشتمین عضو باند که او نیز در این جنایت سیاه شرکت داشت هنوز دستگیر نشده و دادگاه به صورت غیابی او و ۶ عضو دیگر باند را به اعدام محکوم کرد.

اما یکی دیگر از اعضای باند نیز که در این جنایت سیاه نقشی نداشته و تنها وسایل زن جوان را سرقت کرده است، از مجازات اعدام رهایی یافت.

با تأیید این حکم در شعبه ۴ دیوان عالی کشور، پرونده برای اجرای حکم به دادسرا ارجاع شد و بزودی متهمان این جنایت سیاه به دار مجازات آویخته خواهند شد.

فال حافظ امروز ۱۵ دی با تفسیر دقیق و زیبا

کشف کتیبه‌ سنگی و باستانی ۱۵۰۰ ساله در تنگه بلاغی پاسارگاد

بیشتر بخوانید:

عامل اصلی تعرض به نوجوان زرین دشتی اعدام می شود
جزئیات تجاوز به دختران توسط راننده پراید سفید شیشه دودی در جنگل
ماجرای تجاوز وحشیانه به شادی جوان توسط راننده زورگیر

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۴ - دی - ۱۴۰۱

  به این میگن امنیت یاد بگیرید چه کشور امنی داریم،مخصوصا”با این برادران افاغنه ی..!!!


 • قشقایی

  تاریخ : ۱۴ - دی - ۱۴۰۱

  مملکتی که افغانیا …. بریزن توش بدون اینکه هویتشون معلوم بشه نتیجه اش میشه همین دیگه
  بیچاره مردم ایران


 • محسن احدی

  تاریخ : ۱۵ - دی - ۱۴۰۱

  مقصراصلی خوداین خانم جوان است که به‌تنهایی به املاک سر می‌زند به آنهااعتمادمیکندوبهمراه آنهابه این خانه های خالی می‌رود!!! وبی غیرت مرد اومیباشه که بهش اجازه داده تنهایی اینطرف وآنطرف وآنهم بدنبال یافتن ملک ویلایی به بنگاه‌هایی که اغلب جوان هستند!!! سرکشی بکند!!!!
  شهوت دیگه ایرانی وافغانی نمیشناسه!