• ۱۴ / شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۱
  • شناسه خبر : 34826

جزئیات پیش فروش و ثبت نام جدید ۹ خودروی گروه سایپا

گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد طرح پیش فروش محصولات این شرکت از  فرداصبح ، شنبه پانزدهم شهریورماه آغاز خواهد شد

به گزارش اول فارس گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد طرح پیش فروش محصولات این شرکت از  فرداصبح ، شنبه پانزدهم شهریورماه آغاز خواهد شد.

در این طرح که به شیوه پیش فروش مشارکت در تولید خواهد بود ۶ درصد سود مشارکت یا ۳ درصد سود انصراف تعلق خواهد گرفت.

براساس بخشنامه معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا ۹ محصول شاهین، ساینا معمولی و ساینا. اس، کوییک دنده‌ای و دو رنگ (کوییک. آر)، تیبا معمولی و تیبا ۲ و وانت ۱۵۱ در دو مدل معمولی و آپشنال در این طرح عرضه خواهند شد.

زمان تحویل این خودرو‌ها مهر، آبان و آذر سال آینده خواهد بود و متقاضیان برای ثبت نام می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه پانزدهم تا سه شنبه هجدهم شهریورماه به آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

در پیش ثبت نام این طرح نیز مانند طرح‌های اخیر فروش خودرو در کشور، مبلغی دریافت نمی‌شود، اما پس از قرعه کشی، اسامی منتخب ۷۲ ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ علی الحساب، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

فیدلیتی بهمن موتور ، مشخصات فنی ، قیمت و نحوه خرید+ ویدئو
خودروی بنز الکتریکی دهه آینده + فیلم
لندرور جدید با سوخت هیدورژنی کمپانی Land Rover+تصاویر

ثبت دیدگاه

  • محمشمد

    تاریخ : ۱۵ - شهریور - ۱۳۹۹

    سلام, پیش فروش نوعی معامله هست اما آیا مشتری حق ندارد قیمت تمام شده را بداند . به نظر من این نهایت تک روی سایپا را می رساند اگر واردات خودرو حتی کارکرده قابل قبول می تواند خودرو سازان بی ترمز داخلی را سر جایشان بنشاند


    پاسخ