• 09 / آبان 1401 / 16:52
  • شناسه خبر : 97000

جزئیات کلاهبرداری ۱۰۰ میلیاردی از یک شرکت اقتصادی در شیراز

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با دستگیری ۴ نفر، پرونده کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی در شیراز بسته شد.

به گزارش اول فارس ، سردار “” در تشریح این خبر بیان کرد: نماینده حقوقی یکی از شرکت های اقتصادی در شیراز به پلیس آگاهی استان مراجعه و اظهار داشت افرادی ناشناس یک فقره برگ چک ۱۰۰ میلیاردی به نام شرکت جعل و اقدام به وصول آن در شعب یکی از بانک‌های اقتصاد نوین کرده‌اند که بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند که کلاهبرداران پس از کلاهبرداری به شهرستان بابل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان فارس ادامه داد: کارآگاهان پس از اخذ نیابت قضائی به شهرستان بابل اعزام و ۴ نفر از کلاهبرداران را شناسایی و آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سردار “رهام یخش حبیبی” تصریح کرد: کلاهبرداران در بازجویی اولیه به بزه ارتکابی خود اعتراف و عنوان کردند پس از جعل چک و پاس کردن آن، در یکی از طلافروشی‌های شیراز ۸۰۰ عدد سکه بهار آزادی خریداری کردیم.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، به شهروندان توصیه کرد از صدور چک مخدوش و خط خورده پرهیز و در صورت سرقت چک باید سریعا به بانک مراجعه و دستور عدم پرداخت آن را اخذ کنید.

بیشتر بخوانید:

تخریب ۱۵۲ باغ شهری و ساخت و ساز‌ غیرمجاز در روستای گچی شیراز
فال حافظ امروز ۱۱ آذر با تفسیر دقیق و زیبا/اگر طلوع کند طالعم همایون است
پرداخت وام خرید در نمایشگاه جهیزیه ، لوازم خانگی ، فرش ماشینی، موکت،کفپوش،کالای خواب و پرده در شیراز

ثبت دیدگاه