• ۰۴ / آذر ۱۴۰۰ / ۲۳:۳۷
  • شناسه خبر : 75226

جوایز و هدایای شگفت‌انگیز جشن پایان پاییز ایرانسل برای همه مشترکان

از اول تا ۳۰ آذر ۱۴۰۰، با شارژ کیف‌پول دیجیتال ایرانسل  و خرید اشتراک اپلیکیشن پیشواز در قرعه‌کشی یک گوشی iPhone 13 شرکت کنید و از هدایا و مزایای دیگر نیز بهره‌مند شوید.

قرعه‌کشی:

  • قرعه‌کشی یک گوشی iPhone 13، با خرید اشتراک ماهانه اپلیکیشن پیشواز ایرانسل به‌مبلغ ۹ هزار تومان، با استفاده از اعتبار کیف‌پول دیجیتال

هدایا و مزایا:

  • ·         ۲ گیگابایت اینترنت هدیه، با اولین شارژ کیف‌پول دیجیتال به‌مبلغ حداقل ۱۰٫۰۰۰ تومان
  • تا ۲۵٪ شارژ  هدیه شگفت‌انگیز دیجیتال (ویژه استفاده از اینترنت، مکالمه و پیامک) با شارژ کیف‌پول دیجیتال

با کیف‌پول دیجیتال ایرانسل، بدون نیاز به رمز دوم و تنها با یک کلیک از خدمات و محصولات متنوع دیجیتال در اپلیکیشن ایرانسل‌من و سایر اپلیکیشن‌های منتخب بهره‌مند شوید و بسته‌های اینترنت ایرانسل را آسان‌تر از همیشه فعال کنید. شما همچنین می‌توانید با شارژ کیف‌پول دیجیتال خود از دنیایی از فیلم، موسیقی، بازی و کتاب در اپلیکیشن چارخونه، بهترین پیشوازهای تماس در اپلیکیشن پیشواز و سرویس پیام پیشواز ایرانسل نیز بهره‌مند شوید.

برای شارژ کیف‌پول دیجیتال ایرانسل کافیست به اپلیکیشن ایرانسل‌من مراجعه یا #۱*۶* را شماره‌گیری کنید.


از آذر تا یلدا، غوغای پیشوازها!

ماه آخر پاییز به یلدا می‌رسد، طولانی‌ترین شب سال. این شب پیش‌درآمدی است بر زمستان و یادگاری خاطره‌ساز از پاییزی که با هم گذرانده‌ایم. امسال هنوز هم فرصت دید و بازدیدها و دورهم‌نشینی‌های قبل از کرونا آنطور که باید و شاید برایمان میسر نیست اما می‌توانیم صدا و تصویر یکدیگر را از دور بشنویم و ببینیم تا چراغ و فروغ رابطه‌ها روشن و گرم بماند…

اپلیکیشن پیشواز هوشمند ایرانسل به مناسبت ماه آخر پاییز و یلدای خاطره‌انگیز، جشنواره‌ای یک ماهه را از ابتدای آذر ماه تا شب یلدا برای تمام مشترکان تدارک دیده که قرار است غوغای پیشوازهای شخصی و صداهای شنیدنی‌تان را در ماه یلدایی طنین‌افکن کند! در این جشنواره، هر هفته به ۵ نفر ۱۰ میلیون تومان جایزه نقدی تعلق می‌گیرد. مجموعش می‌شود ۲۰ جایزه ۱۰ میلیون تومانی. سوغاتی است از یلدای امسال و بهانه‌ای برای انتقال صداها و نواهای گرم شما به یکدیگر.

برای شرکت در این جشنواره یک ماهه، پیشوازهای شخصی در اپلیکیشن پیشواز هوشمند ایرانسل کارساز خواهند بود. از اول تا سی‌ام آذر ماه ۱۴۰۰، هر هفته با فعالسازی پیشوازهای شخصی می‌توانید هم صدای خودتان یا آهنگ موردعللاقه‌تان را در زمان انتظار تماس به گوش تماس‌گیرندگان برسانید و این زمان را به سلیقه خودتان شنیدنی کنید و هم وارد قرعه‌کشی هفتگی «آذر تا یلدا» شوید.

فقط حتما در خاطرتان باشد که برای هر هفته به شرح زیر موضوع خاصی در نظر گرفته شده و پیشوازهای شخصی شما و عنوانی که برای آنها انتخاب می‌کنید باید با این موضوع و هشتگ هر هفته هماهنگ باشند تا شانس برنده‌شدن جوایز هفتگی را بدست بیاورید. ضمن اینکه هر خرید و فعالسازی هم یک شانس بیشتر برای شماست.

هفته‌های «آذر تا یلدا» موضوع / هشتگ هفته
هفته اول – ۱ تا ۷ آذر ماه سنتی / #پیشواز_سنتی
هفته دوم – ۸ تا ۱۴ آذر ماه عاشقانه / #پیشواز_عاشقانه
هفته سوم – ۱۵ تا ۲۱ آذر ماه شاد / #پیشواز_شاد
هفته چهارم – ۲۲ تا ۳۰ آذر ماه یلدا / #پیشواز_یلدا

اگر اپلیکیشن پیشواز هوشمند را هنوز نصب نکرده‌اید، هر چه زودتر به یکی از روش‌های زیر این کار را انجام بدهید که زمان مثل یک آهوی گریزپا می‌گذرد و جایتان می‌گذارد!

بیشتر بخوانید:

جزئیات برگشت پول و خسارت ایرانسل و همراه اول به خریداران بسته اینترنت
پیش‌شماره‌ جدید و لاکچری ایرانسل با بسته‌ مکالمه، پیامک و اینترنت رایگان
هدیه ویژه سالگرد تاسیس ایرانسل به تمام مشترکان دائمی و اعتباری

ثبت دیدگاه