• ۳۰ / مهر ۱۴۰۰ / ۸:۲۲
  • شناسه خبر : 71398

حادثه خونین برای خودروی گشت پلیس در جاده مرگ جنوب فارس

جاده محور جهرم-لار به بندرعباس معروف به جاده مرگ که بطور متناوب شاهد حوادث ناگوار رانندگی است، این بار خودروی پلیس را طعمه خود کرد.

به گزارش اول فارس ، عصر پنجشنبه ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ در جاده لار به جهرم معروف به جاده مرگ بار دیگر یک حادثه ناگوار اما این بار برای نیروهای خدوم پلیس راهنمایی و رانندگی رخ داد.

در این خصوص فرمانده قرارگاه پلیس راه جنوب استان فارس  با بیان اینکه این حادثه در کیلومتر ۳۸ جاده لار به جهرم رخ داده است، اظهار داشت: در این حادثه یک خودروی وانت پیکان از مسیر منحرف و تجاوز به چپ با یک دستگاه خودروی جمعی این قرارگاه برخورد می کند.

حمدالله هوشمندی با بیان اینکه این تصادف ۳ مصدوم به همراه داشته است، افزود: ۲ تن همکاران بعنوان راننده و سرنشین خودروی پلیس و یک راننده خودروی وانت پیکان در این حادثه آسیبی جزئی دیدند.

وی با اشاره به اینکه حال عمومی هر سه مصدوم مساعد گزارش شده است، تصریح کرد: در این حادثه هر دو خودرو خسارت مالی دیده اند.

بر اساس این گزارش،  جاده جهرم-لار به بندرعباس در زمره ۱۰ جاده خطرناک  و بسیار پرتردد محسوب می شود و سالیانه حوادث تلخ و جبران ناپذیری در آن رخ می دهد که طولانی شدن کار دوبانده سازی این محور ملی و ترانزیتی از مطالبات تکراری مردم شده است.

بیشتر بخوانید:

خبر خوش پایان کاغذ بازی در یکی از مجتمع‌های قضایی شیراز
جزئیات بازگشایی حضوری کلیه مدارس استان فارس از اول آذر ۱۴۰۰
بیوگرافی رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شیراز+عکس

ثبت دیدگاه