• ۱۴ / اسفند ۱۳۹۷ / ۲:۲۰
  • شناسه خبر : 5189

حمید حامی در استان فارس ممنوع‌الفعالیت شد

به گزارش اول فارس از شیراز، چندی پیش در حین اجرای کنسرت حمید حامی در شیراز، ناگهان تصاویری مستهجن بر روی نمایشگر سالن اجرا پخش شد که واکنش منفی بسیاری از مردم را برانگیخت. به‌دنبال این اتفاق شایعاتی مبنی بر ممنوع‌الفعالیت شدن این خواننده پاپ در فضای مجازی منتشر شد، اما روز گذشته مدیرکل دفتر موسیقی وزارت […]

حمید حامی در استان فارس ممنوع‌الفعالیت شد

به گزارش اول فارس از شیراز، چندی پیش در حین اجرای کنسرت حمید حامی در شیراز، ناگهان تصاویری مستهجن بر روی نمایشگر سالن اجرا پخش شد که واکنش منفی بسیاری از مردم را برانگیخت.

به‌دنبال این اتفاق شایعاتی مبنی بر ممنوع‌الفعالیت شدن این خواننده پاپ در فضای مجازی منتشر شد، اما روز گذشته مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اعلام کرد تصمیم‌گیری در این رابطه برعهده ارشاد فارس گذاشته شده است.

ظهر امروز اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان فارس با انتشار بیانیه‌ای به این حادثه واکنش نشان داد و اعلام کرد این خواننده پاپ تا اطلاع ثانوی در استان فارس ممنوع‌الفعالیت است.

در این بیانیه از قول مهدی رنجبر معاون هنری و سینمایی اداره‌کل ارشاد فارس آمده است: «ضمن محکوم کردن این حرکت، به مردم شریف و شهیدپرور شیراز و استان فارس، این اطمینان را می‌دهد که با پیگیری و بررسی‌های لازم، با عوامل فنی، اتاق انفورماتیک و برگزارکننده، برخورد قانونی انجام شده و تذکرات لازم نیز به حمید حامی و گروه اجرایی ابلاغ گردیده است و مجوز هیچ اجرایی برای این گروه تا اطلاع ثانوی در استان فارس صادر نخواهد شد».

ثبت دیدگاه