• 26 / دی 1400 / 15:03
  • شناسه خبر : 71881

حوادث عجیب در فروش آنلاین دو خودروی دیگنیتی و فیدیلیتی !

بسیاری از کاربران امروز یکشنبه از مشکلات بسیار زیاد در سایت ایرانی کار (سایت ثبت نام بهمن موتور) شکایت داشتند.

امروز (یکشنبه) از ساعت ۱۰ صبح در حالی گروه بهمن فروش آنلاین دو خودروی دیگنیتی و فیدیلیتی را با تاخیر یک هفته‌ای کلید زد که نحوه انجام این فروش‌های اینترنتی امروز و ماه‌های گذشته اعتراضاتی را از سوی مشتریان به دنبال داشته است.

دوشنبه هفته گذشته (۲۰ دی‌ماه) فروش نقدی دو محصول نوبرانه گروه ‌بهمن یعنی دیگنیتی و فیدیلیتی یک ساعت قبل از انجام فروش اینترنتی به دلیل مشکلات زیرساختی لغو شد.

آن‌طور که «مجتبی نظری» مدیر ارتباطات گروه بهمن اطلاع داده بود: سعی گروه بهمن بر مشتری مداری و رسانیدن محصولات به دست مشتریان و مصرف‌کنندگان واقعی است، به همین دلیل برخی از مشکلات زیرساختی و مشکل در ثبت‌نام آنلاین منجر به لغو برنامه فروش شد و هرگونه شایعات در خصوص افزایش قیمت‌ ها بی‌اساس است.
وی یادآور شد: اکنون برخی محدودیت‌ها برای فروش ایجادشده، به طوری که هر کد ملی قادر به یک خرید خودرو خواهد بود و تکرار خرید توسط یک کد ملی را شاهد نخواهیم بود.

مدیر ارتباطات گروه بهمن اضافه کرد: همچنین محدودیت کد ملی را برای نمایندگی‌های فروش خود ایجاد کردیم و این نمایندگی‌ها قادر به ثبت‌نام خواهند بود.

وی با اشاره به قوی‌تر شدن زیرساخت‌ها در برنامه فروش جدید، تاکید کرد: گروه بهمن در هر مرحله‌ای متوجه حضور مشتریان غیرواقعی شود از فروش خودرو جلوگیری خواهد کرد، همچنین امکان صلح خودرو در مرحله ثبت‌نام و انتقال امتیاز خودرو به دیگران برداشته شده است.

برخلاف گفته های مدیر ارتباطات گروه بهمن، کاربران بسیار زیادی در تماس با ما از نحوه ثبت نام و اختلال در سایت گله‌مند بودند.

اکثر مشکلات پیش آمده برای این کاربران مربوط به مشکلات زیرساختی بود که از جمله این مشکلات میتوان به عدم نمایش کد کپچا ۴ رقمی و نشان ندادن گزینه شهر و استان اشاره داشت که باعث ناموفق بودن تمامی این افراد در ثبت نام امروز بوده است.”گسترش نیوز”

بیشتر بخوانید:

شرایط فروش خودرو دیگنیتی پرایم بهمن موتور ویژه اردیبهشت ۱۴۰۱
علاقه عجیب مردم تهران، فارس و اصفهان برای خرید آنلاین خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی
جدیدترین برنامه فروش”فیدلیتی و دیگنیتی” دو محصول محبوب بهمن موتور

ثبت دیدگاه

  • ایران

    تاریخ : ۱۶ - بهمن - ۱۴۰۰

    تو رو خدا جمعش کنید این نوع ثبت نام رو و اینقدر به شعور مردم توهین نکنید و وقت شون رو تلف نکنید و این مسخره بازی ها رو بگذارید کنار
    خودرو رو به هر کی دوست دارید بدهید والا اینطوری بهتر است البته الان هم همین طور است
    فقط مردم سرکارند