• ۲۹ / تیر ۱۳۹۸ / ۵:۵۳
  • شناسه خبر : 10203
  • منبع خبر: خبرگزاری فارس

خارج کردن توده ۲ کیلویی از گردن یک مرد در لامرد

توده‌ای به بزرگی ۲ کیلو گرم از گردن یک مرد ۵۱ ساله در بیمارستان لامرد خارج شد. به گزارش اول فارس ،رئیس بیمارستان حضرت ولی‌عصر(عج) لامرد اظهار داشت: توده ۲ کیلویی در گردن یک مرد ۵۱ ساله در بیمارستان حضرت ولی‌عصر(عج) لامرد مورد عمل ج  قرار گرفت و از گردن این مرد ۵۱ ساله خارج شد. […]

توده‌ای به بزرگی ۲ کیلو گرم از گردن یک مرد ۵۱ ساله در بیمارستان لامرد خارج شد.

خارج کردن توده 2 کیلویی از گردن مرد لامردی

به گزارش اول فارس ،رئیس بیمارستان حضرت ولی‌عصر(عج) لامرد اظهار داشت: توده ۲ کیلویی در گردن یک مرد ۵۱ ساله در بیمارستان حضرت ولی‌عصر(عج) لامرد مورد عمل ج  قرار گرفت و از گردن این مرد ۵۱ ساله خارج شد.

فریبرز غفارپسند افزود: در هفته‌های گذشته چندین عمل جراحی نادر دیگر تومورهای نخاع و ستون فقرات، در این بیمارستان انجام‌شده است.

وی با اشاره به اینکه میکروسکوپ فوق پیشرفته جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان حضرت ولی‌عصر(عج) لامرد با اعتباری بالغ‌بر ۱۰ میلیارد ریال نصب شد، گفت: این میکروسکوپ جراحی با مجهز بودن به سیستم زوم دیجیتال و آنالوگ، فوکوس خودکار، تصویربرداری با کیفیت HD، بزرگ‌نمایی ۲۰ برابری و همچنین امکان دید رنگی Florescent و آنژیوگرافی حین عمل برای انجام اعمال جراحی تومورهای مغزی، اعمال جراحی کف جمجمه، اعمال جراحی آنوریسم‌های مغزی و ناهنجاری‌های عروق مغز و همچنین تومورها و ناهنجاری‌های نخاع به کار می‌رود.

بیشتر بخوانید:

اعتراض مردم لامرد به قطع مکرر آب در گرمای سوزان
هلیکوپتر سواری نوزاد لامردی قبل از تولد+عکس
دستگیری دو شکارچی حیوانات وحشی در استان فارس

ثبت دیدگاه