• ۱۸ / فروردین ۱۴۰۰ / ۲۱:۳۴
 • شناسه خبر : 50124

دادستان کهگیلویه برادر خود را بازداشت کرد

دادستان شهرستان کهگیلویه " دهدشت " علاوه بر عروس و داماد، برادر خود را نیز که از طایفه عروس بود را دستگیر و بازداشت کرد.

به گزارش اول فارس،  دادستان شهرستان کهگیلویه ” دهدشت ” در استان کهگیلویه و بویراحمد پس از اطلاع از برگزاری مراسم جشن عروسی در این شهرستان علاوه بر عروس و داماد، برادر خود را نیز که از طایفه عروس بود را دستگیر و بازداشت کرد.

عبدالله سعادتیان با اشاره به رعایت نکردن دستورالعمل‌های ستاد کرونا در یک جشن عروسی گفت: پدر داماد و پدر عروس در شهر دهدشت بازداشت شدند.

این مقام قضایی کهگیلویه گفت:‌ قبل از برگزاری مراسم طرفین را به دادسرا آوردیم و از آنها تعهد گرفتیم که اقدام به برگزاری جشن نکنند ولی بعد از اینکه خانواده داماد تصمیم به برگزاری جشن در جای دیگری را داشتند متوجه شدم برادر خودم در برگزاری این جشن نقش داشته است.

سعادتیان با بیان اینکه دستور بازداشت برادر خودم را که از طایفه عروس بود صادر و وی اکنون بازداشت است، خاطرنشان کرد: در رعایت قانون و حفظ سلامت مردم هیچ چیز مهمتر از قانون نیست و با هر کسی که هنجار شکنی کند برخورد خواهم کرد.

دادستان کهگیلویه با تاکید بر اینکه برای حفظ سلامت مردم به صورت جدی با متخلفان برخورد می‌شود، اظهارداشت: از مردم شهرستان کهگیلویه می خواهیم نهایت همکاری را با ستاد مقابله با کرونا و رعایت پروتکل‌ها را داشته باشند.

وی افزود: نیروی انتظامی و امنیتی با افرادی که سلامت عمومی جامعه را به مخاطره می اندازند هیچگونه مماشاتی نخواهد کرد و با مُخلان سلامتی و امنیت برخورد قاطع می کند.

بر اساس این گزارش شهرستان کهگیلویه به مرکزیت دهدشت از شهرستان های قرمز کرونایی در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

ثبت دیدگاه

 • باقری

  تاریخ : ۱۸ - فروردین - ۱۴۰۰

  از لحاظ قانونی ایشان صلاحیت رسیدگی
  به اتهام برادرش را نداشته واگر چنین کاری کرده باشد مرتکب تخلف انتظامی شده


  پاسخ

 • رایان

  تاریخ : ۱۹ - فروردین - ۱۴۰۰

  شما حقوقدان هستید؟میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین؟!


  پاسخ