• 20 / مرداد 1401 / 18:04
  • شناسه خبر : 91988

درخواست تکمیل ساخت تنها مجتمع فرهنگی ورزشی یک روستا در داراب

عضو هیات امنای حسینه روستای بریسکان در شهرستان داراب گفت:عملیات ساخت تنها حسینه در دست احداث این روستا که از محل کمک های اهالی روستا در حال ساخت است بدلیل مشکلات مالی متوقف شده است.

ابوذر میرزازاده فعال اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این مطلب گفت جهت تکمیل و عملیات پوشش سقف مقادیری  اعتبار لازم است که بدلیل مشکلات مالی اهالی روستایی در حال حاضر امکان تامین و تکمیل این مقدار پول میسر نیست.

این عضو هیئت امنای حسینه نیمه تمام روستای بریسکان در شهرستان داراب  از مسئولین استان فارس  و شهرستان داراب ، سازمان حج و اوقاف استان فارس ، روحانیون و علما  و خیرین جهت کمک به تکمیل این حسینه که وجود آن برای ساکنین روستا کاملا ضروری تقاضای مساعدت وهمکاری نوده است.

ابوذر میرزاده گفت این  حسینیه دارای یک  مجتمع فرهنگی و ورزشی  نیز میباشد که برای اوقات فراغت جوانان و مراسمات اهالی  روستای بریسکان کاملا ضروری است و تا کنون با کمک مردمی ساخته شده است اما چند سالی به دلیل شرایط نا مساعد اقتصادی مردم دیگر امکان مشارکت جهت ساخت را ندارند و تقریبا ۷۰ درصد این مجموعه ساخته شده است با توجه به کمبود امکانات مذهبی این روستا از تمام  مدیران محترم دولتی و خیرین عزیز تقاضا عنایت و همکاری داریم.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه