• ۰۳ / فروردین ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۴
  • شناسه خبر : 24347

درخواست شورای شهر شیراز برای توقف سفر‌های ریلی و هوایی

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با صدور پیامی از مسئولان خواستند سفر‌های ریلی و هوایی به شیراز را هم متوقف کنند.

Image result for شورای شهر شیراز

به گزارش اول فارس، شورای اسلامی شهر شیراز با صدور پیامی ضمن تقدیر از متولیان برای توقف سفر‌های زمینی به شیراز، خواستار لغو سفر‌های ریلی و هوایی شدند و از شهروندان نیز خواستند به پویش «#درخانه بمانیم» بپیوندند.

متن پیام اعضای این شورا بدین شرح است:
«به نام خدا
با سلام و احترام
إِنَّمَا بُعِثْتُ لِأُتَمِّمَ مَکارِمَ الْأَخْلَاقِ: به درستی که من برای به کمال رساندن مکارم اخلاق مبعوث شده‌ام.

بعثت پیامبر رحمت، نبی مکرم اسلام، بزرگ‌مایه رحمت الهی را به مردم شریف، مهربان و مهمان‌نواز شیراز، که در شرایط موجود و برای حفظ سلامتی خود و دیگران نمی‌توانند پذیرای مهمانان باشند و انشاءالله در فرصت مناسب میزبان همه عزیزان خواهند بود؛ تبریک عرض می‌نماییم.

به عنوان نمایندگان مردم شریف کلان‌شهر شیراز، ضمن تقدیر از رئیس و اعضای محترم شورای تأمین استان و شهرستان شیراز در مسدود کردن مبادی ورودی زمینی و تعطیلی پایانه‌های برون‌شهری، درخواست جدی داریم که در موضوع توقف سایر مسافرت‌های هوایی و ریلی نیز اقدام؛ خاضعانه از شهروندان شریف و عزیز شیرازی می‌خواهیم که با ماندن در خانه به پویش نجات‌بخش «#درخانه بمانیم» بپیوندند.

لازم می‌دانیم که مراتب تقدیر و تشکر خود را از اقدامات اتحادیه‌ها و اعضای اتاق اصناف، مغازه‌داران و کسبه، نیرو‌های هلال احمر، نظامی و انتظامی و قضایی و بسیج، سازمان‌های مردم‌نهاد، یاوران شورای اسلامی شهر، شهرداری شیراز که شایسته و برجسته ظاهر شد، جامعه ایثارگر و فداکار درمانی و بهداشتی استان و شیراز که برگ زرینی در دفاع از سلامتی مردم از خود به جای گذاشته‌اند، اعلام نماییم.

اعضای شورای اسلامی کلان‌شهر شیراز

بیشتر بخوانید:

احسان اصنافی رسما شهردار شیراز شد
نظر سخنگوی شورای شهر شیراز در باره حکم شهردار منتخب شیراز
لزوم جلوگیری از ساخت مسکن کارکنان جهاد کشاورزی در ارتفاعات بلوار آفرینش شیراز

ثبت دیدگاه