• ۰۹ / اسفند ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۹
  • شناسه خبر : 46543

درگذشت دو پرستار زن خوزستانی بر اثر ابتلا به کرونا

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در حوزه بهداشت و درمان استان خوزستان در پیامی درگذشت دو تن از مدافعان سلامت خوزستانی را تسلیت گفت.

 فرمانده عملیات مقابله با کرونا در حوزه بهداشت و درمان استان خوزستان در پیامی درگذشت دو تن از مدافعان سلامت خوزستانی را تسلیت گفت.

به گزارش اول فارس به نقل از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، در پیام دکتر فرهاد ابول‌نژادیان آمده است:

“انا لله و انا الیه راجعون

با تاثر و تاسف فراوان دو تن از مدافعان سلامت در استان خوزستان در روزهای اخیر در راه خدمت به مردم و به علت ابتلا به ویروس کرونا جان باختند و در آغوش رحمت پروردگار آرام گرفتند.

مدافعان سلامت در طول تقابل یک ساله با ویروس کرونا مظهر فداکاری و ایثار بوده‌اند که قطعا پاکبازی و از جان گذشتگی آن‌ها در حافظه تاریخ ثبت خواهد شد.

امیدواریم جامعه نیز با ملزم دانستن خود به رعایت ضرورت‌های دوره شیوع کرونا همیار این عزیزان و قدردان زحمات شبانه‌روزی مدافعان سلامت باشد.

اینجانب عروج آسمانی زنده‌یاد فاطمه نجم‌السادات مامای فداکار بیمارستان امیرالمومنین اهواز و زنده‌یاد حمیرا احمدی بهورز زحمتکش شبکه بهداشت شهرستان باغملک به علت ابتلا به ویروس کرونا را به خانواده محترم و همکاران ایشان تسلیت عرض نموده و برای روح بلندشان از درگاه خداوند، رحمت و مغفرت مسئلت می‌نمایم.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

و فرمانده عملیات مقابله با کرونا در حوزه بهداشت و درمان استان خوزستان”

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه