• ۱۵ / آذر ۱۳۹۹ / ۱۹:۲۱
  • شناسه خبر : 39504
  • منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جوان

درگذشت کارمند دانشگاه علوم پزشکی جهرم بر اثر کرونا

کارشناس واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جهرم در راه خدمت به سلامت جامعه و درمان بیماران کرونایی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به گزارش اول فارس ، داوود علیان کارشناس واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جهرم در راه خدمت به سلامت جامعه و درمان بیماران کرونایی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

این کارمند خدوم پس از یک ماه تحمل درد و رنج ناشی از بیماری کرونا در بیمارستان پیمانیه  شهرستان جهرم دارفانی را وداع گفت و به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست.

محمد رحمانیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیز در پیامی شهادت اولین شهید مدافع سلامت جهرم را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی جهرم، پس از ۹ ماه مبارزه نفسگیر با ویروس کرونا، در عزای نیرویی خدوم و ارزشمند به سوگ نشست.

شهید داوود علیان از کارکنان دلسوز و فداکار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم بود که در صف مقدم مبارزه با بیماری کرونا، همراه با سایر همکارانش در عرصه خدمت، جان خود را فدای حفظ جان و سلامت مردم و بیماران کرد و عاقبت به کاروان شهدای مدافع سلامت پیوست.

بدون تردید اعمال و خدمات این مدافع سلامت فداکار و ایثارگر که عمر گرانمایه خود را وقف خدمت به بندگان خدا کرد در نزد خداوند متعال به بهترین وجه ممکن محفوظ بوده و دعای خیر بیماران بالاترین توشه برای آخرت ایشان است.

بی‌شک یاد و خاطره تلاش‌های صادقانه و خستگی‌ناپذیر داوود علیان، جوان ٣٧ ساله مخلص، که ١٣ سال از عمر پربرکت خود را در عرصه بهداشت و سلامت شهرستان وقف کرد، به عنوان اولین شهید مدافع سلامت شهرستان  جهرم همواره در یاد و خاطر مردم  جهرم به نیکی می ماند.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده این شهید والامقام به خصوص همسر بزرگوار ایشان که از پرستاران متعهد بیمارستان پیمانیه شهرستان جهرم هستند، فقدان اندوه‌بار این مدافع سلامت را به بازماندگان، همکاران و جامعه بزرگ و فرهیخته دانشگاه علوم پزشکی جهرم تسلیت عرض کرده و برای این شهید مدافع سلامت، علو درجات و رحمت الهی را مسئلت می‌نمایم.

عضو کانال واتساپ اول فارس شوید

ثبت دیدگاه