• 03 / شهریور 1401 / 8:13
  • شناسه خبر : 92971

در شیراز | زن یادش رفت غذا می پزد خانه اش کاملا سوخت

سهل انگاری ساکنین منزل مسکونی در رها کردن ظرف غذا بر روی اجاق گاز، آتش سوزی گسترده منزل مسکونی در خیابان جهاد سازندگی را به دنبال داشت.
به گزارش گروه حوادث اول فارس به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز،  شهروندان در تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ از وقوع آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان جهاد سازندگی، خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز پس از دریافت اطلاعات بلافاصله آتش نشانان ایستگاه یک و دو را به همراه خودروهای پشتیبانی به سوی محل حادثه اعزام کرد.

این حادثه در طبقه دوم یک منزل دو طبقه ویلایی رخ داد و سهل انگاری ساکنین در رها کردن ظرف غذا بر روی اجاق گاز و سرایت شعله به مواد قابل اشتعال، آتش سوزی این واحد مسکونی را به دنبال داشت.عدم اطلاع رسانی به موقع ساکنین ساختمان به سامانه ۱۲۵ نیز مزید بر علت شده و منجر به شعله وری حریق شده بود.

آتش نشانان با حضور در محل پس از ایمن سازی و تجهیز به سیستم تنفسی و اطمینان از نبود فردی در محل حادثه، با استفاده از چند رشته لوله آبدهی آتش نشانی  به سرعت وارد ساختمان شدند و شعله های آتش در حال گسترش را مهار و خاموش کردند.

خوشبختانه در این آتش سوزی هیچ کدام از ساکنین دچار آسیب دیدگی نشدند و تنها این حادثه خسارت مالی در بر داشت.

نیروهای آتش نشانی در پایان نسبت به تخلیه دود انباشته شده در ساختمان اقدام نمودند.

بیشتر بخوانید:

تصادف مرگبار دو خودرو سواری در آزادراه اصفهان – شیراز
سقوط مرگبار ۲ دختر شیرازی در کوهپایه آبشار شیراز + جزییات
عکسی از شهر شیراز در ۱۰۰ سال پیش که باورتان نمی شود !

ثبت دیدگاه

  • ابوذر

    تاریخ : ۴ - شهریور - ۱۴۰۱

    حالا غذا چی بوده