• ۳۰ / آذر ۱۳۹۸ / ۸:۲۶
  • شناسه خبر : 18823
  • منبع خبر: هورگان

در نی ریز : گاز میهمانان جشن تولد را در VIP گرفت

۱۰ نفر از میهمانان یک جشن تولد که در یکی از تالارهای پذیرایی دچار گاز گرفتگی شده بودند، به بیمارستان شهدای نی‌ریز منتقل شدند. ساعت ۲۳:۳۰ پنجشنبه ۲۸ آذر یک مراسم جشن تولد در  سالن «وی آی پی» یکی از تالارهای پذیرایی نی‌ریز  برقرار بود که حدود ۱۰ نفر از  میهمانان این جشن تولد، دچار […]

۱۰ نفر از میهمانان یک جشن تولد که در یکی از تالارهای پذیرایی دچار گاز گرفتگی شده بودند، به بیمارستان شهدای نی‌ریز منتقل شدند.
ساعت ۲۳:۳۰ پنجشنبه ۲۸ آذر یک مراسم جشن تولد در  سالن «وی آی پی» یکی از تالارهای پذیرایی نی‌ریز  برقرار بود که حدود ۱۰ نفر از  میهمانان این جشن تولد، دچار گیجی و  حالت تهوع و سردرد شدند. با اعلام به اورژانس ۱۱۵ نی ریز، ۲ آمبولانس  در این تالار حاضر و افراد  دچار مسمومیت را به بیمارستان شهدا منتقل کردند.
 در میان این افراد، از نوزاد ۶ ماهه تا سالمند ۷۰ ساله حضور داشت که دچار گاز گرفتگی با گاز مونوکسید کربن شده بودند. با معاینه پزشک اورژانس بیمارستان شهدا و سپس  اکسیژن درمانی و  برخی با سرم درمانی، در نهایت همگی تا ساعت  ۲ بامداد جمعه ۲۹ آذرماه، با حال رضایت‌بخش مرخص  شدند. 
شنیده ها حکایت از این دارد که  بخاری گازی بخش «وی آی پی» این تالار، لوله دودکش نداشته و این مهم باعث پخش شدن گاز مونوکسید  کربن در محیط  و مسمومیت افراد شده بود.

بیشتر بخوانید:

کشف یک باغ پر از تریاک خالص در استان فارس
جزئیات مرگ وحشتناک ۳ نفر در یک خانه در نی ریز
تجمع و اعتراض کارگران سنگ کوبی شهرک صنعتی نی ریز

ثبت دیدگاه