• 07 / بهمن 1400 / 14:25
  • شناسه خبر : 72982

دزد مامور نمای دوچرخه های مردم در شیراز گیر افتاد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق مامورنما حرفه‌ای و اعتراف به ۷۰ فقره سرقت دوچرخه در شهرستان شیرازخبر داد.

به گزارش  اول فارس،سردار رهام‌بخش حبیبی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در پارکینگ منازل مسکونی در شیراز، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی کلانتری “۱۷ قدمگاه” شهرستان شیراز با انجام اقدامات فنی و تخصصی و تحقیق از شکات مطلع شدند که سارق تحت عنوان مامور ادارات مختلف زنگ درب منازل را ‌زده و پس از وارد شدن به پارکینگ و همچنین حیاط خانه‌های مسکونی اقدام به سرقت دوچرخه می‌کرده است.
فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: ماموران انتظامی تحقیقات خود را در این زمینه آغاز و موفق شدند در این خصوص یک سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار را شناسایی و وی را در مخفیگاهش در یکی از محله‌های شیراز دستگیر کنند.
سردار حبیبی با بیان اینکه متهم در بازجویی اولیه به ۷۰ فقره سرقت دوچرخه اعتراف کرد، گفت: در این خصوص یک نفر مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، به شهروندان توصیه کرد: در صورت مراجعه افرادی تحت عنوان مامور ادارات مختلف، کارت شناسایی آنان را رویت و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک آن را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ گزارش دهند.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • ناشناس

    تاریخ : ۸ - بهمن - ۱۴۰۰

    با سلام اگر امکانش هست لینگ برنامه را ببندید تا بر برنامه موبایل خودم مدیریت داشته باشم