• 11 / تیر 1401 / 16:21
  • شناسه خبر : 88541
فرمانده انتظامی شیراز اعلام کرد؛

دزد کنتور آب آپارتمان‌های مسکونی شیراز دستگیر شد

فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری یک سارق و کشف ۵۰ فقره سرقت کنتور آب خبر داد.

به گزارش  اول فارس، سرهنگ فرج شجاعی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت کنتورهای آب آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۲۴ ابوذر با انجام اقدامات پلیسی، موفق شدند در این خصوص یک سارق حرفه‌ای و یک خریدار اموال مسروقه را شناسایی و در یک اقدام برنامه‌ریزی شده آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با بیان اینکه سارق در بازجویی‌های پلیس به ۵۰ فقره سرقت کنتور آب آپارتمان‌ها اقرار کرد، گفت: در بازرسی مخفیگاه این افراد، تعداد زیادی کنتور آب مسروقه کشف شد.

سرهنگ شجاعی خاطر نشان کرد: این سارق در پوشش مأمور اداره آب و فاضلاب و به عنوان کنتور نویس وارد آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی می شده و پس از سرقت کنتورهای آب، از محل متواری می گردیده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان تحویل مرجع قضائی شدند، گفت: شهروندان چنانچه در سال گذشته و در سه ماهه اول سال جاری کنتور آب و سایر لوازم ساختمانی آنان مورد سرقت قرار گرفته و تاکنون کشف نشده است، جهت پیگیری به کلانتری ۲۴ ابوذر واقع در شیراز- بلوار ابوذر غفاری، مراجعه و نسبت به شناسایی اموال مسروقه خود اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

دو عکس قدیمی و جالب از ارگ کریمخانی شیراز
جدیدترین وعده دولت برای بهره برداری آزاد راه شیراز- اصفهان
تصویری از خاکسپاری فرصت شیرازی در جوار آرامگاه حافظ ۱۰۲ سال پیش

ثبت دیدگاه