• 14 / شهریور 1400 / 15:21
  • شناسه خبر : 66480

دو برادر شیرازی دار و ندار مردم را با خود بردند

به گزارش اول فارس، سرهنگ “فرج شجاعی” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت دوربین های مدار بسته و اماکن خصوصی در سطح  شهرستان شیراز، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، در نهایت مأموران کلانتری ” گل سرخ” شیراز مخفیگاه سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در اقدامی غافلگیرانه ۲ سارق را که برادر بودند، دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه این سارقان، مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل دوربین مدار بسته، اشیاء عتیقه، ضبط خودرو، پنل آیفون تصویری و انواع لباس های مردانه و زنانه کشف شد، افزود: سارقان در تحقیقات تکمیلی به ۴۵۰ فقره سرقت دوربین مداربسته و اماکن خصوص در سطح شهرستان شیراز اعتراف کردند.

سرهنگ شجاعی با  اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش اموال مسروقه مکشوفه ۵ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: کسانی که طی یک سال گذشته از آنان اموالی نظیر دوربین مدار بسته به سرقت رفته است، جهت پیگیری به کلانتری “گل سرخ ” واقع در میدان گل سرخ شیراز مراجعه و نسبت به شناسایی اموال خود اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

توصیه های پلیس آگاهی فارس برای پیشگیری از سرقت منزل
دردسر ” قهر سعدی با گلستان ” برای شهروندان شیرازی
کلاهبرداری گسترده از مردان با وعده صیغه شدن توسط دو خواهر شیرازی

ثبت دیدگاه