• 23 / مرداد 1400 / 16:30
  • شناسه خبر : 64195

قاتل فراری مرودشت در ” سمیرم ” گرفتار شد

به گزارش اول فارس، سرهنگ “فرشید زینلی” در تشریح این خبر بیان کرد: در پی وقوع یک فقره قتل مرد ۴۲ ساله در یکی از روستاهای این شهرستان و و متواری شدن قاتل، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که جوانی ۲۲ ساله با سلاح شکاری مقتول را به قتل رسانده و به سمت استان اصفهان متواری شده است.

فرمانده انتظامی مرودشت تصریح کرد: تیمی متشکل از کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات میدانی و نامحسوس محل اختفاء قاتل۲۲ ساله را پس از ۵ روز در شهرستان “سمیرم” از توابع اصفهان شناسایی و با اخذ نیابت قضائی وی را در یک عملیات ضربتی دستگیر و به مرودشت انتقال دادند.

فرمانده انتظامی “مرودشت” با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح شکاری استفاده شده در صحنه درگیری کشف شد، اظهار داشت: قاتل علت و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، افزود: عاقبت اندیشی در امور، بالا بردن آستانه تحمل، داشتن مهارت حل مسئله و احترام به قانون می‌تواند از وقوع جرائم این چنینی جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید:

چه کسی زن دوم مرد جوان را بیرحمانه به قتل رساند ؟ (+تصاویر)
وعده عجیب آزاد راه ناتمام شیراز – اصفهان با ۲۰۰۰ میلیارد تومان کمبود اعتبار !
جزئیات قتل ۴ عضو یک خانواده‌ و خودکشی قاتل در شاهین شهر اصفهان

ثبت دیدگاه