• ۱۳ / اسفند ۱۳۹۸ / ۱۶:۵۹
  • شناسه خبر : 22702

دورکاری کارمندان دستگاه‌های اجرایی بلامانع اعلام شد

سازمان اداری و استخدامی در بخشنامه‌ ۷۲۴۵۵۵ موررخه ۱۳۹۸/۱۲/۱۲به دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با کرونا و حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع ابلاغ کرد که بر این اساس ارائه خدمات الکترونیکی توسط کارکنان دستگاه‌ها به شکل دورکاری بلامانع است. دورکاری کارمندان|اول فارس:  سازمان اداری و استخدامی در بخشنامه‌ای به دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با کرونا […]

سازمان اداری و استخدامی در بخشنامه‌ ۷۲۴۵۵۵ موررخه ۱۳۹۸/۱۲/۱۲به دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با کرونا و حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع ابلاغ کرد که بر این اساس ارائه خدمات الکترونیکی توسط کارکنان دستگاه‌ها به شکل دورکاری بلامانع است.

دورکاری کارمندان|اول فارس:  سازمان اداری و استخدامی در بخشنامه‌ای به دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با کرونا و حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع ابلاغ کرد که بر این اساس ارائه خدمات الکترونیکی توسط کارکنان دستگاه‌ها به شکل دورکاری بلامانع است.

در این بخشنامه که به تمام دستگاه اجرایی ابلاغ شد، آمده است که دستگاه‌ها باید لوازم بهداشتی (ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده) برای کارکنان خود فراهم کند.

تمام مکاتبات بین دستگاه‌ها و ادارات تابعه از طریق اتوماسیون اداری انجام شود و علاوه بر آن دستگاه‌ها باید امکان ثبت الکترونیکی درخواست خدمات و مکاتبات شهروندان فراهم کند و در صورت نیاز به مراجعه حضوری نوبت‌دهی الکترونیکی ظرف مدت سه روز فراهم شود.

برای دانلود اصل بخشنامه کلیک کنید

بیشتر بخوانید:

تغییر رنگ بندی کرونایی تهران و دورکاری ۷۰ درصدی کارکنان ادارات
بخشنامه جدید الزام به دورکاری و مرخصی اضطراری کارکنان دولت
جزئیات دورکاری کارمندان دولت از ۱۸ اردیبهشت

ثبت دیدگاه