• 27 / دی 1400 / 17:27
  • شناسه خبر : 72029

دو وعده جدید دولت رئیسی برای پرداخت وام به مردم

احسان خاندوزی با انتشار توییتی خبر داد؛پرداخت وام به متقاضیان بدون وثیقه و ضامن

توسعه وام قرض الحسنه و دسترسی مردم به وام های خرد مبتنی بر اعتبار سنجی در جلسه رئیس جمهور با مدیران بانک ها مورد تاکید قرار گرفت.

جلسه رئیس جمهور با مدیران بانک ها پس از یک دهه برگزار شد، این را خاندوزی با انتشار پستی در صفحه شخصی توییتر خود اعلام کرد.

به گفته وزیر اقتصاد و دارایی برگرداندن سود مازاد دریافتی، اعلام بدهکاران کلان بد حساب بانکی، توسعه وام قرض الحسنه و دسترسی مردم به وام های خرد مبتنی بر اعتبار سنجی (نه وثیقه و ضامن) از اولویت های وزارت اقتصاد بود که مورد تاکید قاطع رئیس جمهور قرار گرفت.

امروز آقای رئیسی رئیس جمهور، در اتمام حجتی خطاب به بانک‌ها تاکید کرد که به بدهکاران بدحساب میدان ندهید و اسامی آن‌ها را منتشر کنید و دستشان را قطع کنید.

بهادری جهرمی:نوع وثیقه‌گذاری وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان تغییر می کند

سخنگوی دولت گفت: با دستور رئیس‌جمهور نوع وثیقه‌گذاری وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان تغییر خواهد کرد تا مردم بتوانند تسهیلات خُرد را آسان دریافت کنند.

 علی بهادری جهرمی با اعلام این خبر گفت: کسی که کارمند یا حقوق بگیر ثابت دولت است طبیعتا می‌تواند حقوق خود را وثیقه و اعتبار وامش کند.  

صبح امروز  سخنگوی دولت در توییتر خبر داده بود: «‌‏ ‌تغییر به نفع مردم محور جلسه امروز رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت با مدیران عامل کلیه بانک‌های دولتی و خصوصی است؛ منتظر خبرهای خوب باشید.»

بیشتر بخوانید:

نحوه پرداخت وام فوری ۵۰ و ١٠٠ میلیون تومانی در دو بانک + شرایط
پرداخت ۲ میلیارد تومان وام طرح هم کار در بانک توسعه تعاون+شرایط
۱۴ وثیقه جدید برای دریافت یک وام خرد تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان

ثبت دیدگاه