• ۲۱ / مهر ۱۴۰۰ / ۱۵:۵۶
  • شناسه خبر : 70695

رئیسی:مدیران به گزارش‌های کم‌کاری و روابط ناسالم حساس باشند/وزیر جهاد کشاورزی وارد شیراز شد

رئیس جمهور صیانت از محیط زیست را از اولویت‌های کشور دانست و با تأکید بر اهمیت آن، گفت: نباید اجازه داد افراد و دستگاه‌های صاحب نفوذ، سلامت محیط زیست و مردم را به مخاطره بیندازند.

ایسنا:حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت با تأکید بر رعایت مقررات محیط زیستی در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های صنعتی و تولیدی، و لزوم تهیه پیوست زیست محیطی، اظهار داشت: در رعایت مقررات مربوط به حفظ محیط زیست نباید به هیچ عنوان چشم‌پوشی کرد؛ ضمن اینکه نباید با سخت‌گیری‌های بی‌مورد، مانع از اجرای پروژه‌های بزرگ شد.

رئیسی با تاکید مجدد بر رعایت انضباط اداری و حضور منظم کارکنان در محیط کار، گفت: مراقبت از سلامت رفتاری کارکنان و اعمال نظارت‌های سازمانی برای پیشگیری از مفاسد اداری و رشوه و اختلاس ضروری است و هیچگونه فساد اداری و اقتصادی قابل تحمل نیست و باید همه مدیران به گزارش‌های کم‌کاری، فساد و روابط ناسالم، حساس باشند.

رئیسی همچنین بر اجرای به‌موقع و بدون کم و کاست قوانین در همه ‌دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه بخش‌های دولتی تأکید کرد.


وزیر جهاد کشاورزی وارد شیراز شد

وزیر جهاد کشاورزی ظهر امروز با هدف بازدید از روند اجرای برخی طرح‌های حوزه کشاورزی، صنایع تبدیلی و غذایی و حضور در جلسه شورای اداری وارد استان فارس شد.

ایانا:  وزیر جهاد کشاورزی پیش از هفتمین سفر استانی رئیس جمهور، امروز چهارشنبه بیست و یکم مهرماه وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد و توسط احمد طمراسی رئیس این سازمان مورد استقبال قرار گرفت.

او تصریح کرد: سید جواد ساداتی‌نژاد در این سفر به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور به شهرستان های خفر، جهرم، زرین دشت، داراب، فسا و سروستان عزیمت می کند.

 وزیر جهاد کشاورزی تا پایان روز پنج شنبه بیست و دوم مهرماه در استان فارس حضور دارد. سفر وزیر در روز اول با بازدید از پروژه های بخش کشاورزی شهرستان خفر آغاز می شود و با حضور در شهرستان سروستان و در نهایت شورای اداری استان فارس در روز دوم پایان می یابد.

در این سفر محمد مهدی برومندی معاون وزیرجهاد کشاورزی در امور باغبانی، علیرضا مهاجر معاون امور زراعت، شاهپور علائی مقدم رئیس سازمان امور عشایر ایران، علیرضا رضازاده مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و محمد علی نصیری مشاور وزیر و رئیس سازمان حراست، ساداتی نژاد را همراهی می کنند.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه