• ۲۱ / بهمن ۱۳۹۷ / ۱۶:۲۵
  • شناسه خبر : 4378

راه‌اندازی واحد امداد موتوری گاز در شیراز

به گزارش اول فارس از شیراز، غلامبعاس حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: این واحد در فاز اول با استفاده از دو دستگاه موتورسیکلت، آغاز به کار کرده است. وی با اشاره به ترافیک سنگین در اغلب خیابان‌های شیراز، افزود: برای دسترسی سریعتر به نقاط حادثه دیده در شرایط شلوغی خیابان‌ها و همچنین دسترسی به کوچه‌های […]

به گزارش اول فارس از شیراز، غلامبعاس حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: این واحد در فاز اول با استفاده از دو دستگاه موتورسیکلت، آغاز به کار کرده است.

وی با اشاره به ترافیک سنگین در اغلب خیابان‌های شیراز، افزود: برای دسترسی سریعتر به نقاط حادثه دیده در شرایط شلوغی خیابان‌ها و همچنین دسترسی به کوچه‌های تنگ و باریک و نقاط صعب‌البور و قدیمی‌تر شهر موتورسیکلت گزینه مناسبی است.

حسینی با اشاره به اینکه در امداد مکانیزه شعار ما نوآوری است، اضافه کرد: موتور‌های امداد گازرسانی با این شیوه طراحی لباس و تجهیزات برای اولین بار در سطح کشور عملیات امداد گازرسانی را به عهده گرفته‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز فارس در خصوص تجهیزات نصب شده بر روی موتور‌ها گفت: با خلاقیت کارکنان تمامی ابزار‌های لازم برای عملیات امدادرسانی در جعبه ابزار تعبیه شده و بیسیم موتورسوار نیز بصورت هندزفری طراحی گشته تا در هنگام رانندگی و ارتباط با مرکز مشکلی ایجاد نشود.

حسینی تصریح کرد: ماهیانه در شیراز حدود ۴۵ حادثه در شرایط دشوار ترافیکی گزارش می‌شود که در این موارد پست‌های امداد موتوری، وارد عمل خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

قطع جریان گاز در مناطقی از شهر شیراز
اطلاعیه قطع جریان گاز در برخی از مناطق شیراز و روستاهای اطراف
اطلاعیه قطع گاز در بعضی از نقاط شهر شیراز

ثبت دیدگاه