• 02 / تیر 1401 / 15:17
  • شناسه خبر : 87557

رجب زاده سرمربی جدید فجرسپاسی شیراز شد‌

کاپیتان سابق فجرشهید سپاسی شیراز، سکاندار هدایت طلایی پوشان شیرازی شد.

به گزارش اول فارس،‌مهدی رجب‌زاده، مربی فصل گذشته قشقایی و کاپیتان پیشین فجر سپاسی شیراز با مدیران این تیم به توافق رسید.
این مربی با عقد قراردادی یک ساله به جمع فجری‌ها اضافه شد تا این تیم را در فصل پیش‌رو در لیگ دسته یک هدایت کند.

مهدی رجب زاده ۴۱ ساله و متولد شهرستان کازرون است. او فوتبال خود را باشگاه جم شیراز آغاز کرد و در سال ۷۸ با پیراهن فجرشهیدسپاسی نخستین بار حضور در لیگ برتر فوتبال کشور را تجربه کرد و در اوایل دهه هشتاد راهی ذوب آهن اصفهان شد.

‌مهدی رجب زاده سرمربی فجرسپاسی شیراز شد‌‌مهدی رجب زاده سرمربی فجرسپاسی شیراز شد‌‌مهدی رجب زاده سرمربی فجرسپاسی شیراز شد‌
رجب زاده در سال ۱۳۹۰ بار دیگر به فجر پیوست و با گل‌های حساسی که به ثمر رساند، مانع سقوط این تیم شد و یک سال بعد دوباره به ذوب آهن برگشت و تا پایان دوران فوتبالش در سال ۹۷ در این تیم اصفهانی ماند و پس از آن نیز مدتی به عنوان کمک مربی در این تیم فعالیت کرد.

در سال ۱۴۰۰ مهدی رجب زاده به عنوان سرمربی تیم قشقایی شیراز انتخاب شد و با کسب نتایجی فراتر از انتظار، در مقطعی این تیم را در صدر جدول لیگ دسته اول قرار داد، اما پیش از پایان نیم فصل نخست، به دلیل شرایط حاکم بر این تیم، از سمت خود کناره گیری کرد.
در کارنامه مهدی رجب زاده ۳۶ بازی و ۵ گل ملی نیز دیده می‌شود.
تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز که فصل گذشته با کسب نتایجی ضعیف در انتهای جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفت، از اواسط مردادماه مسابقات فصل جدید را در لیگ دسته اول فوتبال کشور آغاز خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

مدیرعامل جدید باشگاه فجرسپاسی شیراز معرفی شد+عکس
از مردم شیراز حلالیت می‌طلبم ، مسئولیت تمام این اتفاقات برعهده من است
سرمربی جدید باشگاه فجر سپاسی شیراز معرفی شد

ثبت دیدگاه