• ۱۳ / دی ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۶
  • شناسه خبر : 41947
  • منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

روز خونین در جاده های خوزستان با ۱۰ کشته ومجروح

در دوحادثه رانندگی جداگانه در استان خوزستان 6 نفرکشته و چهار نیز مصدوم شدند

رییس سازمان آتش نشانی شهرستان رامهرمز گفت: تصادف ۲ خودرو در جاده رامهرمز – رامشیر باعث کشته شدن چهار نفر و مصدوم شدن یک نفر شد.

به گزارش اول فارس علیرضا مومن روز شنبه بیان کرد: در این حادثه که جمعه شب رخ داد ۲ دستگاه خودرو پراید و پژو ۴۰۵  در ساعت ۲۲:۲۰ دقیقه با یکدیگر برخورد کردند.

وی گفت: آتش نشانی  این شهرستان با اعزام نیروهای خود به محل حادثه اجساد کشته شدگان  و فرد مصدوم را تحویل نیروی انتظامی و اورژانس داد.

طبق اطلاعات رسیده در این حادثه سعید امیری ۲۷ ساله، مجتبی امیری ۳۵ ساله، مهشید امیری ۳۲ ساله و یک فرد دیگر که هنوز هویتش مشخص نشده فوت کرده ویک کودک چهار ساله به نام محدثه امیری در این حادثه مصدوم شده است.

طبق اعلام پلیس راه توجه نکردن به قوانین راهنمایی و رانندگی، سرعت و سبقت غیرمجاز، خواب آلودگی و نامناسب بودن جاده ها از عوامل اصلی تصادف های جاده ای در خوزستان است.

همچنین مدیر فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان اعلام کرد: واژگونی یکدستگاه خودروی پژو در جاده آبادان به اهواز موجب مرگ ۲ نفر و مصدوم شدن سه نفر دیگر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی آبادان امین منصور اظهار داشت:این حادثه جمعه شب برای یکدستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در نزدیکی روستای سلمانه رخ داد و در پی آن پنج دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: مصدومان این حادثه پس از ارایه خدمات درمانی اولیه در محل حادثه برای ادامه درمان به بیمارستان های طالقانی، بهشتی و امام خمینی آبادان منتقل شدند.

منصور گفت: یکی از مصدومان بر اثر شدت جراحت در محل حادثه جان جاخت و مصدوم دیگر نیز پس از انتقال به بیمارستان طالقانی آبادان و علیرغم تلاش کادردرمانی بیمارستان جان خود را از دست داد.

سرنشینان این خودرو پنج نفر شامل چهار مرد و یک زن بودند.

بیشتر بخوانید:

۵ کشته و مجروح در تصادف جاده سروستان -شیراز
گفتگوی مرد خوزستانی با راننده‌ نیسان حامل آب‌معدنی+فیلم
۵ کشته و مصدوم در حادثه مرگبار رانندگی در خوانسار

ثبت دیدگاه